| by admin | No comments

یاد و صدای مهشاد کریمی در رادیوبرنامه سینمایی «پرانتز باز» که پس از ۶ سال وقفه، از شامگاه جمعه به آنتن شبکه رادیویی نمایش بازگشت، در ابتدای نخستین نوبت از دور جدید خود، به ساحت دو خبرنگار محیط زیست فرهنگ و هنر و ایرنا که چند روز پیش در سانحه واژگونی اتوبوس در حوالی دریاچه ارومیه درگذشتند، ادای احترام کرد.

به گزارش فرهنگ و هنر، در این برنامه، پس از پخش آخرین پیام صوتی زنده‌یاد مهشاد کریمی ـ خبرنگار فقید فرهنگ و هنر ـ خطاب به دبیر خود که در آن درباره دلیل تمایلش به این اعزام در شرایط کرونایی سخن می‌گوید، به‌عنوان آخرین یا یکی از آخرین صداهای بازمانده از او، درگذشت این خبرنگار جهادگر و همکار او ریحانه یاسینی ـ خبرنگار فقید ایرنا ـ از طرف عوامل برنامه و شبکه، به‌نمایندگی از هنرمندان عرصه نمایش، علاوه بر خوانش جمعی متنی، تسلیت گفته شد.

در این متن آمده بود:

«با رفتنتان خبرها را سیاه‌پوش کردید و حال ما حال همان زاگرس در آتش افتاده. حال ما زاینده رود خشک شده. حال ما به غم‌انگیزی لبخندتان که نیست.
کاش تصمیم‌های درست جایش را با تسلیت‌های غم‌انگیز عوض کند.
و شک نداریم بیش از ما ارومیه، جنگل‌های هیرکانی و هزار درخت و دریاچه برایتان گریسته‌اند.
سفرتان این بار آرام و بی‌خطر»

برنامه رادیویی «پرانتز باز» با تهیه‌کنندگی و سردبیری مارال دوستی، اجرای مجید واشقانی و کارشناسی علیرضا بهرامی، علی زادمهر و نغمه دانش آشتیانی، از ساعت ۲۱ روز جمعه از محل موزه سینمای به‌صورت زنده پخش شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید