| by admin | No comments

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با جانباز «هانی آقاجانی»


دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با جانباز «هانی آقاجانی»

ضمن ارج نهادن به مقام والای شهیدان و ایثارگران گفت: جانبازان قطع نخاعی گنجینه‌هایی هستند که نام پرافتخار آنان همیشه در تاریخ می‌درخشد.

به گزارش فرهنگ و هنر، حجت‌الاسلام جواد یوسف‌پور چهارشنبه 25 فروردین‌ماه در دیدار با جانباز قطع نخاعی «هانی آقاجانی» در شهرستان بابلسر جانبازان را مردان بی‌ادعای ایران اسلامی دانست و گفت: جانباز سرافراز هانی آقاجانی همانند دیگر جانبازان این سرزمین پهناور نمونه بارز غیرت و مردانگی است و موجب افتخار و سربلندی جامعه ما محسوب می‌شود.
حجت‌الاسلام یوسف‌پور با بیان اینکه عدم تجلیل و تکریم از زحمات و سختی‌های طاقت فرسای جانبازان، یک نوع ناسپاسی است، عنوان کرد: همه دستگاهها و مسئولان باید به این اسوه‌های بی‌نظیر و قهرمانان واقعی تاریخ انقلاب اسلامی ایران احترام بگذارند و این اصل مهم را برای خود یک وظیفه شرعی و دینی بدانند.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران دلاورمردی و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان را هرگز از یاد نخواهد برد گفت: امروز همه آحاد جامعه مدیون ایثارگری جوانان شایسته‌ای هستند که جان در طبق اخلاص گذاشتند و در میدان نبرد با دشمنان جنگیدند و آسمانی شدند. عده‌ای از این بزرگمردان در دفاع از خاک میهن و وطن با تقدیم عضوی از اعضای بدن خود همچون حضرت اباالفضل العباس(ع) به مقام جانبازی رسیدند و جمعی دیگر از فرزندان غیور این سرزمین، سال‌ها سختی‌های دوران اسارت را تحمل کردند.
مدیرکل بنیاد استان مازندران ضمن ارج نهادن به مقام والای شهیدان و ایثارگران گفت: جانبازان قطع نخاعی گنجینه‌هایی هستند که نام پرافتخار آنان همیشه در تاریخ می‌درخشد.
 انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید