| by admin | No comments

جداسازیِ واگن زنان در انگلیس نشانۀ تمایل به زیست عفیفانه است / جامعه جهانی انتخابش بر اساس رعایت عفاف است- اخبار دین ، قرآن و اندیشه – اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر


به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، نشست بین‌المللی عفاف و حجاب با محوریت بشارت تمدن ساز در مسیر آینده جهان در سالن شهید سلیمانی واقع در مجتمع فرهنگی ولی‌ّعصر (عج) برگزار شد.

این نشست با حضور مینا بیابانی مسئول سازمان بسیج زنان، سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، شارلی اونیه نماینده مسیحیان در مجلس شورای اسلامی و طاهره همیز استاد دانشگاه و حوزه همراه بود.

بیابانی مسئول سازمان بسیج زنان در این نشست گفت: در سالهای اخیر شاهد این هستیم که علی رغم تلاش‌های دشمنان اسلام، زنان دنیا به رعایت حجاب وعفاف و زیست عفیفانه در جامعه روی آورده‌اند.

مسئول سازمان بسیج زنان تصریح کرد: شرکت‌های فیلمسازی صهیونیستی با اینکه تلاش‌های بسیاری جهت مخدوش کردن چهرۀ زنان محجبه داشته‌اند و در این راستا زنان محجبه را یا به عنوان کلاهبردار یا در نقش جاسوس بین‌الملل نشان می‌دهند، اما باز هم اقبال از عفاف و حجاب در جهان فروکش نکرده است.

وی ادامه داد: در سال 2012 در کشور مصر دقیقاً بعد از فروپاشی پادشاهی حُسنی مبارک، شاهد هستیم که یکی از گویندگان خبر برای اولین بار با حجاب مقابل دوربین رفت و در سال 2016 در تورنتو کانادا هم یک گزارشگر زن با حجاب به مقابل دوربین خبری رفت.

بیابانی به جداسازی واگن زنان در قطارهای شهری انگلیس اشاره کرد و گفت: این جداسازی‌ها نشانۀ تمایل به زیست عفیفانه و زندگی در اجتماع همراه با حجاب است.

وی خاطرنشان کرد: زن ایرانی عمر خود را در احترام و آسایش و امنیت به سر می‌برد، اما در مقابل آن، زنان آمریکایی احساس ناامنی را تجربه می‌کنند.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان با اشاره به جنبش‌های خویشتنداری که قائل به حریم بین زن و مرد هستند، گفت: هر ساله در آمریکا مجامعی توسط این جنبش‌ها برگزار می‌شود. زنان و دخترانی که معتقد به زیست عفیفانه هستند در این مجامع شرکت می‌کنند.

بیابانی در پایان افزود: جامعه جهانی به سمتی پیش می‌رود که انتخاب خودش را مبتنی بر رعایت عفاف و حجاب و زیست عفیفانه قرار داده است و این گفتمان تمدن ساز، در مسیر آینده جهان است.

انتهای‌پیام/

دیدگاهتان را بنویسید