| by admin | No comments

بسته خبری رادیو و تلویزیون|سامانه ثبت تخلفات ترافیک اینترنت در ساترا راه‌اندازی شد- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر


به گزارش خبرگزاری فرهنگ و هنر، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون، خبرهایی همچون قدردانی همسر شهید امنیت مجلس از عوامل سریال “دادِستان”، راه‌اندازی سامانه ثبت تخلفات ترافیک اینترنت اپراتورهای همراه و سری جدید “شهران” روی آنتن شبکه پنج به همراه جزئیات آمده است:

قدردانی همسر شهید امنیت مجلس از عوامل سریال “دادِستان”

همسر شهید جواد تیموری از شهدای امنیت مجلس با انتشار متنی از مسعود ده‌نمکی و عوامل سریال «دادستان» تقدیر کرد.

«عاطفه دلاوری» همسر شهید جواد تیموری از شهدای امنیت مجلس با انتشار متنی از مسعود ده‌نمکی کارگردان سریال «دادستان» و همه عوامل این سریال به خاطر بازسازی هنرمندانه حمله گروه تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی تقدیر و تقدیر کرد.

در این متن آمده است:

هر چند از ماجرای حمله تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی و شهادت جمعی از هم‌وطنان در حادثه کمتر صحبت شده، اما امروز در سریال دادستان به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، تمام اتفاقات تلخ 17 خرداد 96 برای من زنده شد.

راستی روز 17 خرداد 96 …

روزی که منتظر بودم تا چهارمین سالگرد ازدواجم را کنار همسرم جشن بگیرم؛ اما خبرها ….
17 خرداد؛ روزی در ماه رمضان بود و من ناراحت از تشنه ماندن جواد بودم؛ و نمی‌دانستم شهادت که آرزویش بود، آن را سیراب می‌کند.
17 خرداد و بی‌خبری … 17 خرداد و دلهره … خبرهایی که مدام از حمله به مجلس می‌رسید.
17 خرداد 96؛ ساعت 13 و انتشار عکس جواد از شبکه خبر …

گوشم سوت می‌کشید ؛ هر بار 17 خرداد 96 را به یاد می‌آورم گوشم سوت می‌کشد …

جواد شهید شد و من نمی‌خواهم این خبر را باور کنم.

راستی 17 خرداد؛ روزی که بعضی‌ها ما را هم همراه با همان روز کم کم فراموش کردند …

از عوامل این سریال به خصوص جناب آقای مسعود ده‌نمکی، این هنرمند و کارگردان ارزشی سپاسگزارم و در اولین فرصت جهت قدردانی حضورا از محضرشان تشکر خواهم کرد. (عاطفه دلاوری)

سامانه ثبت تخلفات ترافیک اینترنت اپراتورهای همراه راه‌اندازی شد

«ساترا» در جهت حمایت از حقوق کاربران، اقدام به راه‌اندازی یک سامانه برای ثبت تخلفات هزینه ترافیک اینترنت در محتوای نمایشی رسانه‌ها کرده است.

پیرو انتشار اخباری مبنی بر محاسبه ترافیک اینترنت با تعرفه بین‌الملل توسط برخی اپراتورهای تلفن همراه در پلتفرم‌های داخلی، ساترا در جهت حمایت از حقوق کاربران، اقدام به راه‌اندازی یک سامانه برای ثبت تخلفات هزینه ترافیک اینترنت در محتوای نمایشی رسانه‌ها کرده است.

کاربران می‌توانند با مراجعه به قسمت «ثبت تخلفات» در سایت ساترا به آدرس www.satra.ir ، هرگونه تخلف در زمینه محاسبه ترافیک اینترنت را از طریق این سامانه گزارش و از نتیجه آن مطلع شوند.

بر اساس مصوبه 237، 248، 251 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، اپراتورها موظف هستند هزینه ترافیک محتوای داخلی روی پلتفرم‌های داخلی را با تعرفه حداکثر نصف تعرفه بین‌الملل محاسبه کنند این در حالی است که برخی اپراتورها با محاسبه هزینه ترافیک اینترنت کاربران برخی پلتفرم‌ها بر مبنای تعرفه اینترنت بین‌الملل، حقوق کاربران را تضییع می‌کنند.

سری جدید «شهران» روی آنتن شبکه پنج می‌رود

سری جدید برنامه «شهران» به تهیه‌کنندگی مجید فتاحی با آغاز ماه رجب از امشب 25 بهمن‌ماه ساعت 21 از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود.

برنامه «شهران» با هدف به تصویر کشیدن اولین‌های ایران، به شیوه طنز نمایشی و با اجرای الهه پرسون از شنبه تا سه‌شنبه هر هفته ساعت 21 از شبکه پنج پخش می‌شود.

تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «شهران» درباره تغییرات فصل جدید این برنامه گفت: تعداد آیتم‌های طنز نمایشی و شخصیت‌های مجری بازیگر برنامه الهه پرسون، از فصل گذشته بسیار بیشتر طراحی شده است.

فتاحی ادامه داد: برنامه «شهران» که 2 پلاتو اصلی «کی چی» و «صفر و یک» با آیتم‌های نمایشی و موشن‌های بسیار دارد، در این فصل آیتم «صفر و یک» تبدیل به آیتم ملی شده است. به عبارت دیگر در این بخش قبلاً از لهجه تهرانی و شیرازی استفاده می‌کردیم و اما در فصل جدید از تمام لهجه و گویش‌های کشورمان استفاده می‌کنیم.

برنامه طنز نمایشی «شهران» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیما است که موضوع این قسمت گل (اولین‌ها و ترین‌های گل) است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید