| by admin | No comments

امشب آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصدمهلت ثبت نام آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر که از روز سه‌شنبه ۲۴ فروردین ماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده بود با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده ساعت ۲۴ امشب یکشنبه پنجم اردیبهشت پایان می یابد.

به گزارش فرهنگ و هنر، بر این اساس و با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیانی که از قبل در آزمون فوق ثبت نام می کردند تا ساعت ۲۴ امشب می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام کنند.

 داوطلبان ضرورت دارد با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌ نام که بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://sanjesh.org/ منتشر شده است، در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت نام اقدام کنند.

سازمان سنجش آموزش کشور  اعلام کرده است که با توجه به مجوز های صادره و در راستای اجرای بند (ج) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، آزمون استخدامی برای جذب فرزندان شهدا و فرزندان جانبازان ۷۰ درصد و بالاتر در دستگاه ها اجرایی برگزار خواهد شد.

اطلاعات مربوط به زمان برگزاری آزمون و سایر اطلاعات تکمیلی در دفترچه راهنمای ثبت‌ نام، همزمان با شروع ثبت‌ نام در سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید