| by admin | No comments

اجرای امینانه نیت واقفان توسط اوقاف مهمترین وظیفه سازمان اوقاف است


اجرای امینانه نیت واقفان توسط اوقاف مهمترین وظیفه سازمان اوقاف است

فرهنگ و هنر/قم یکی از مراجع تقلید گفت: اجرای امینانه نیت واقفان مهمترین وظیفه سازمان اوقاف است که بحمدالله شاهد چنین امری هستیم و انتظار این است که روند کنونی ادامه یابد و تقویت شود.

آیت‌الله سید محمد علی علوی گرگانی در جمع مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و هیئت همراه، با تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط این سازمان در راستای ایجاد اشتغال پایدار اظهار کرد: لازم است از همه ظرفیت‌ها برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب و خواسته‌های به حق مردم استفاده شود.
وی افزود: اجرای امینانه نیت واقفان مهمترین وظیفه سازمان اوقاف است که بحمدالله شاهد چنین امری هستیم و انتظار این است که روند کنونی ادامه یابد و تقویت شود.
این مرجع تقلید با بیان اینکه بقاع متبرکه قطب فرهنگی و مذهبی به شمار می‌روند گفت: انجام فعالیت‌های فرهنگی، قرآنی و اجتماعی با محوریت این امکان مقدسه، ابتکار سازمان اوقاف بوده و موجب تقویت ارتباط معنوی و حضور بیشتر مردم در حرم مطهر امامزادگان شده است.
وی ادامه داد: گزارش ارائه شده از سوی شما در حوزه امور اجتماعی و توزیع سبدهای غذایی بین نیازمندان از محل عواید موقوفات و همچنین کمک‌های درمانی در دوران شیوع کرونا، نشان‌دهنده عزم راسخ سازمان اوقاف برای انجام احسن امور و بهره‌گیری از ظرفیت موقوفات برای خدمت به جامعه است.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید