| by admin | No comments

25 فروردین تلویزیون وارد “لونه زنبور” می‌شود/ پخش فیلم‌های “کنعان” و “زیر بام‌های شهر”- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در روز دوشنبه 25 فروردین 1399 همراه با فیلم‌های سینمایی شبکه‌های سیما باشید. «قلمرو حیوانات»، «لونه زنبور»، «زیر بام‌‌های شهر»، «خانه شوم»، «کارآگاه کونان»، «مسافر کونگ‌فوکار»، «فصل تازه»، «صخره»، «شرلوک‌بازی بزرگ»، «کنعان»، «ورود»، «فیتس کارالدو»، «شکلاتی»، «زرافه کوچک من»، «لکنت» و «چای سرد» از شبکه‌های دو، سه، چهار، نمایش، امید، کودک، افق و شما پخش می‌شود.

“قلمرو حیوانات” با “لونه زنبور” در شبکه 2

فیلم سینمایی «قلمرو حیوانات» به‌کارگردانی «رینارد کلوش» دوشنبه 25 فروردین‌ماه ساعت 14:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این انیمیشن خواهیم دید: در سرزمین حیوانات مدت زیادی باران نباریده و آب رودخانه هم به‌دلیل نامعلوم خشک شده است. بیلی که از گونه میرکت‌هاست برای پیدا کردن آب مجبور می‌شود با دسته کرگدن‌ها و گاوهای وحشی بجنگد اما علی‌رغم قولی که به پسر و همسرش داده نمی‌تواند از پس این حیوانات عظیم‌الجثه برآید. بیلی تصمیم می‌گیرد با کمک دوستِ شیرش، ساکراد به نقطه خطرناکی برود که به سرزمین مرگ شهرت دارد و شکارچی ناشناسی حیوانات را به کام مرگ می‌کشاند.

در ابتدا ساکراد نمی‌پذیرد ولی خود را به دوست کوچکش بیلی رسانده و همراه با حیوانات دیگری که از نقاط مختلف به آنجا آمده‌اند به سد بزرگی می‌رسند که مسبب همه خشکسالی و نابود شدن قلمروی آنهاست. آنها وارد نیروگاه ولی توسط شکارچی به بیرون سد پرت می‌شوند و ساکراد نیز در قفس زندانی می‌شود. بیلی و دوستان دیگرش تصمیم می‌گیرند… .

فیلم سینمایی «لونه زنبور» به‌کارگردانی برزو نیک‌نژاد دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 23:45 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: دو پسرخاله به‌نام‌های صابر و مرتضی در عرصه دزدی فعالیت دارند و با تحویل گرفتن یک جعبه که پدر صابر از مهتاب می‌دزدد وارد دردسری بزرگ می‌شوند. مهتاب و برادرش پدر صابر را می‌کشند و صابر و مرتضی برای مراسم تدفین پدر صابر به شهرستان می‌آیند ولی بعد از 10 روز به تهران برمی‌گردند و متوجه وجود مهتاب می‌شوند و ناچارند محموله دزدی پدر صابر را که ارزش 30میلیاردی دارد با خود ببرند ولی وقتی وارد آنجا می‌شوند می‌فهمند که آنجا تبدیل به کلانتری شده است و آن‌ها فقط یک راه برای ورود به کلانتری داشتند و آن هم این بود که خود را سرباز جلوه دهند و موفق می‌شوند و متوجه می‌شوند که محموله‌شان در بازداشتگاه چال شده است ولی در روز اول مأموریتی خطرناک برای آن‌ها پیش می‌آید که در آن مأموریت باید سارقان مسلح را بگیرند و… .

پژمان جمشیدی، محسن کیایی، بهاره کیان‌افشار، هومن برق‌نورد و رعنا آزادی‌ور در فیلم سینمایی «لونه زنبور» هنرنمایی کرده‌اند.

نوستالژی “زیر بام‌های شهر” در شبکه سه

فیلم سینمایی «زیر بام‌‌های شهر» به‌کارگردانی «اصغر هاشمی» دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 15:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود. این فیلم داستان اسد است که نه ماه و نه روز است با نامزدش شکوه، دنبال خانه می‌گردند، بالاخره با خبری خوش، از طرف برادرش امیدوار می‌شود. خانم تاجبخش خانه‌ای قدیمی برای اجاره دارد. اما مستأجر قبلی خانه مردی است با هفت سر عائله که قصد ندارد به این سادگی‌ها خانه را تخلیه کند و… .

ایرج طهماسب، علیرضا خمسه، جمشید اسماعیل‌خانی، گوهر خیراندیش، مهوش افشارپناه، عاطفه رضوی، اسماعیل داورفر و رضا بنفشه‌خواه در فیلم سینمایی «زیر بام‌‌های شهر» هنرنمایی کرده‌اند.

“خانه شوم” در شبکه 4

فیلم سینمایی «خانه شوم» به‌کارگردانی «ژیل پاکت برنر» دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. این فیلم داستان چارلز هیوارد یک کارآگاه خصوصی را روایت می‌کند که برای حل یک پرونده‌ جنایی به خانه‌ای مرموز دعوت می‌شود. پدربزرگ در خانه‌اش مرده است و نوه او که دختری جوان است چالز را استخدام کرده چون معتقد است مرگ پدربزرگ مشکوک است. گویا فردی داروی انسولین و قطره چشم پدربزرگ را جابه‌جا کرده و تزریق داروی اشتباهی به‌عنوان انسولین باعث مرگ او شده است. چالز با تمام اعضای خانواده و همسر دوم و جوان پدربزرگ مصاحبه می‌کند و بعضی از اعضای خانواده همسر جوان پدربزرگ را قاتل می‌دانند و معتقدند او برای رسیدن به ارث پدربزرگ او را کشته است، لذا پلیس این زن را بازداشت می‌کند، اما… .

“کارآگاه کونان” با “مسافر کونگ‌فوکار” در شبکه 5

فیلم سینمایی «کارآگاه کونان» به‌کارگردانی «تاچیکاوا یوزارا» دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 11 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این انیمیشن خواهیم دید: کارآگاه کونان یک انفجار را که در روز افتتاح مرکز بزرگ تفریحی توکیو رخ می‌دهد، بررسی می‌کند که… .

فیلم سینمایی «مسافر کونگ‌فوکار» به‌کارگردانی «یان فنگ ژانگ» دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. در این فیلم با بازی تایگر هو چن، دارن گروسونور و گانگ شنگ خواهیم دید: فضایی‌ها به زمین حمله کرده‌اند و زمینی‌ها می‌خواهند با آنها بجنگند و بهترین روش کونگ‌فو است ولی فرمانده چنهو روش‌های پیشرفته کونگ‌فو را بلد نیست و تصمیم می‌گیرد که با فرستادن یک ربات به‌نام آجی به گذشته و آموزش دیدن وی و انتقال حافظه او به ربات‌ها جلوی فضایی‌ها را بگیرد.

ژوزینگ به‌همراه آجی به این مأموریت می‌رود، آنها به منطقه‌ای در چین می‌روند که فرانسوی‌ها آنجا را اشغال کرده‌اند. آجی استاد چن لین را پیدا می‌کند ولی استاد او را به شاگردی قبول نمی‌کند او به‌خاطر مرگ شاگرد ارشدش دیگر شاگردی نمی‌پذیرد. آجی تمام سعی خود را می‌کند ولی فایده‌ای ندارد، چندین نفر در روستا کشته می‌شوند و بالاخره استاد آجی را قبول می‌کند. آجی به دختر استاد ژیا هوا علاقمند شده است. شاگرد قدیمی استاد برمی‌گردد ولی او رفتارش کاملاً تغییر کرده و با فرانسوی‌هاست و بالاخره نبردی در می‌گیرد که… .

“کنعان” و “شرلوک‌بازی بزرگ” در شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی «فصل تازه»، «صخره»، «شرلوک‌بازی بزرگ»، «کنعان»، «ورود»، «فیتس کارالدو» دوشنبه 25 فروردین ساعت 13، 15، 19، 21، 23 و 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

“شکلاتی” شبکه امید

فیلم سینمایی «شکلاتی» به‌کارگردانی «سهیل موفق»، دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 17:45 از شبکه امید پخش خواهد شد. «شکلاتی» درباره یک کارخانه شکلات‌سازی است که به پارسای 13ساله ارث می‌رسد و پارسا با کمک دوستان خود سعی در اداره آن دارد. همه چیز از یک جعبه شکلات شروع شد. شبنم مقدمی، ناصر هاشمی، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی و شهره لرستانی در این فیلم بازی کرده‌اند.

“زرافه کوچک من” در شبکه کودک

فیلم سینمایی «زرافه کوچک من» به‌کارگردانی «باربارا بریدرو» دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد. در این فیلم خواهید دید: دوست صمیمی پترسون کوچک، یک زرافۀ گردن‌دراز به‌نام راف است که از بچگی با هم بزرگ شده‌اند. خانوادۀ پپ در یک باغ‌وحش زندگی می‌کنند. در روز تولد فرزند این خانواده، زرافه‌ای هم در باغ‌وحش متولد می‌شود؛ به همین خاطر پترسون و راف با هم دوستی عمیقی دارند. حالا پسربچۀ کوچولو بزرگ شده و امسال باید به مدرسه برود؛ اما… .

“لکنت” به شبکه افق رسید

فیلم سینمایی «لکنت» به‌کارگردانی «محمدرضا حاجی‌غلامی» دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 15 از شبکه افق پخش می‌شود. «لکنت» داستان پسربچه‌ای است که در یک مدرسه تک‌کلاسه در یک روستا تحصیل می‌کند و خواهرش به‌علت لکنت زبان مورد تمسخر همکلاسی‌هایش واقع می‌شود. او به‌توصیه معلم خود برای برطرف کردن لکنت زبان خواهرش تلاش می‌کند کتاب‌هایی را برای خواهرش تهیه کند. در این مسیر دچار چالش‌هایی می‌شود که داستان این فیلم را جذاب می‌کند.

سجاد اسماعیلی، مهرنوش مقیمی و محسن عالم‌زاده در این فیلم بازی کرده‌اند.

 

“چای سرد” شبکه شما

فیلم تلویزیونی «چای سرد» به‌کارگردانی «عمار خطی» دوشنبه 25 فروردین ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می‌شود. در خلاصه داستان آمده است: پویا و شهرزاد به‌دلیل یکنواختی و کسالت در زندگی قصد دارند از هم جدا شوند، به دادگاه مراجعه می‌کنند، قاضی به آنها فرصت سه‌ماهه می‌دهد و ده جلسه مشاوره برای آنها می‌نویسد. در این بین پسر سرایدار ساختمان هم قصد طلاق دارد، چون پویا مشاور خانواده است، سرایدار از او می‌خواهد با پسرش صحبت کند. پویا و همسرش مواردی را که در مشاوره یاد می‌گیرند به پسر سرایدار و همسرش انتقال می‌دهند و… .

مهران رنجبر، ستایش رجایی‌نیا، طوفان مهردادیان، بیوک میرزایی، مینا نوروزی و سلمان خطی در فیلم تلویزیونی «چای سرد» بازی کرده‌اند.

انتهای پیام/+

دیدگاهتان را بنویسید