| by admin | No comments

11 هزار مافیایی در انتظار فصل بعد- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا سلطانی تهیه‌کننده مسابقه “مافیا و شهروند” استقبال بینندگان را دستاوردی برای شبکه تندرستی دانست و اضافه کرد: حضور ثبت‌نام کنندگان از سراسر ایران نشان‌دهنده قابلیت‌های صداوسیما در جذب مخاطبان است.

وی استقبال بانوان را از این مسابقه نشانه حضور و تلاش آنها در تمامی عرصه‌ها توصیف کرد و افزود: تاکنون 1650 خانم در سایت برنامه ثبت نام کرده‌اند و به عقیده تیم برنامه‌ساز حضور این تعداد می‌تواند ما را در تکمیل لیگ جذاب یاری رساند.

تهیه‌کننده برنامه “شهروند مافیا” از حذف گروهی از ثبت‌نام‌کنندگان خبر داد و اضافه کرد: از آنجا که شرکت در این مسابقه شرط سنی دارد و متولدین 1383 به بعد می‌توانند در آن شرکت کنند. متأسفانه ناچاریم افرادی که سنشان کمتر است را از فهرستمان حذف کنیم. بر اساس آمار متوسط سنی ثبت نام کنندگان 25 تا  30 سال بوده که کمترین آنها 17 و بیشترین 67 ساله است.

سلطانی ابراز امیدواری کرد که ضبط سری جدید برنامه از اواسط خردادماه آغاز شود، گفت: این مسابقه در سری‌های قبل ساعت 20 روی آنتن می‌رفت و علاقه‌مندیم در سری جدید نیز در این ساعت روی آنتن برود.

تهیه‌کننده برنامه تأکید کرد: انتظار داریم در سری جدید شرکت‌کنندگانی به مراتب حرفه‌ای‌تر به مسابقه راه پیدا کنند و برنامه‌ای جذابت‌تر از گذشته از شبکه سلامت پخش شود. به عبارت دیگر بالا بردن کیفیت بازی برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید