| by admin | No comments

کوچه بنی هاشم قم، با رزرو اینترنتی و با رعایت پروتکل ها دایر استایسنا/قم مسئول بیستمین سوگواره تجسمی کوچه بنی‌هاشم گفت: مردم برای بازدید از بیستمین سوگواره تجسمی کوچه بنی‌هاشم باید به صورت اینترنتی نوبت رزرو کنند.

سیدمحمد روحانی در نشست خبری بیستمین سوگواره تجسمی کوچه‌بنی‌هاشم با اصحاب رسانه عنوان کرد: ۱۵ کارگروه تخصصی با موضوعات مختلف از جمله فرهنگی، مالی، رسانه و … در بیستمین سوگواره تجسمی کوچه‌بنی‌هاشم مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: ۲۰۰ نفر به عنوان کادراجرایی در بخش های مختلف نمایشگاه فعالیت خواهند کرد.

مسئول بیستمین سوگواره تجسمی‌کوچه‌بنی‌هاشم ادامه داد: برگزاری نمایشگاه به سمت‌وسوی اجرای تئاتر زنده رفته است و امسال تقریبا ۷۰ درصد سوگواره به صورت تئاتر زنده توسط گروه نمایشی چاووش و به کارگردانی آقای افضلی برگزار خواهد شد.

وی افزود: به دلیل وجود بیماری کرونا امسال شرایط خاصی برای برگزاری نمایشگاه داشتیم و مردم برای بازدید از این نمایشگاه باید با مراجعه به آدرس اینترنتی www.mohebinzeinab.ir/rsv به  انتخاب خود و به صورت رایگان سانس مورد نظر خود برای بازدید از نمایشگاه را رزرو کنند.

روحانی تصریح کرد: این نمایشگاه از تاریخ ۱۸ دی ماه تا ۲۸ دی ماه و از ساعت۱۸ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.

وی افزود: در صورت احساس نیاز برای افزایش سانس ها ساعت آغاز سانس ها را زودتر قرار می‌دهیم تا مردم بیشتری بتوانند از این سوگواره بازدید کنند.

مسئول بیستمین سوگواره تجسمی‌کوچه‌بنی‌هاشم اظهار کرد: این نمایشگاه کاملا به صورت مردمی و با کمک خیرین و کمک های مالی مردم برگزار می‌شود و از هیچ بودجه دولتی استفاده نمی‌کند ولی از حمایت مسئولان در این زمینه تقدیر می کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید