| by admin | No comments

چه کسانی بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی نظارت می‌کنند؟معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی را منصوب کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید مجتبی حسینی ـ معاون امور هنری ـ در احکامی حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کامبیز روشن‌روان، سیمون آیوازیان، کیاوش صاحب نسق، احمد صدری، محمد اله یاری فومنی، مدیرکل دفترموسیقی و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و آموزش‌های هنری را به عنوان اعضای شورای مرکزی  نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد موسیقی منصوب کرد و احکام اعضای شورا در روز یکشنبه (۲۹ مهر ماه) اعطا شد.

علی اکبر صفی‌پور، مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و آموزش های هنری گفت: امیدوارم با ادامه حضور استادان گرانقدر و با تجربه در حوزه آموزشگاه‌های هنری و تدریس هنر در شورا، گام‌های موثری برداشته شود و با نظارت دقیق و تخصصی شورا و بزرگواران و کارشناسان این حوزه شاهد اتفاقات  مهمی در عرصه آموزش هنر باشیم.

در ادامه سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری با اشاره به آمار آموزشگاه‌های آزاد هنری گفت: در یک سال گذشته این دفتر شاهد رشد مطلوب فضای آموزشی بودیم و در تمام بخش‌ها با بررسی و استخراج فرآیندهای هنری، نتایجی به دست آمده است.

حسینی با تاکید بر اهمیت نظارت بر آموزش‌های تخصصی در تمام رشته‌ها و عرصه‌های هنری، گفت: تخصص در مقوله آموزش هنر و تعهد به هنر بسیار مهم است و با حضور و هدایت هنرمندان و بزرگان عرصه هنر و معلمان شاخص این حوزه در شورا، امیدواریم هنرمندان متخصص و با انگیزه‌ای به جامعه معرفی شوند.

معاون امور هنری در ادامه گفت: در تاریخ هم‌نشینی و مجالست بین اهل هنر، به روند توسعه فرهنگی و هنری جامعه کمک کرده است و وجود شما هنرمندان عزیز در شورا می‌تواند مشوق و چراغ راه همه هنرپویان و هنرآموزان باشد. 

با توجه به پایان دوره یک‌ساله اعضای شورای قبلی نظارت بر آموزشگاه‌های موسیقی، شورای جدید و به استناد ماده ۸ فصل سوم مصوبه ۴۷۷ شورایعالی انقلاب فرهنگی با موضوع ضوابط تاسیس و نظارت بر آموزشگاه‌های آزاد هنری معرفی شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید