| by admin | No comments

«و فردا تمام جهان» از آلمان به اسکار می رود- اخبار سینما و تئاتر – اخبار فرهنگی تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم به نقل از هالیوود ریپورتر، آلمان نماینده خود در اسکار را فیلم سینمایی «و فردا تمام جهان» ساخته «جولیا فون هاینز»، درامی راجع به افراط گرایی سیاسی که در یک کمون آنتیفا امروزی اتفاق می افتد، انتخاب کرده تا نماینده تا در بخش «بهترین فیلم بین المللی» باشد.

این فیلم درام «جولیا فون هاینز» یک دانشجوی جوان آلمانی در رشته حقوق را دنبال می کند که خانواده ثروتمند خود را برای زندگی در یکی از کمون های آنتیفا(Antifa) و مبارزه با فاشیسم ترک می کند.

«و فردا تمام جهان» اولین اکران خود را در بخش رقابتی جشنواره فیلم ونیز در ماه آگوست تجربه کرد. در این فیلم «مالا اِمده» در نقش لوئیزا، یک فعال سیاسی جوان از یک خانواده نجیب زاده آلمانی بازی می کند که رادیکال(تندرو) می شود و به یک گروه «آنتیفا»(Antifa)(گروه ضد فاشیسم) می پیوندد و به یک سری حملات در برابر جناح راست افراطی(موسم به کچل ها) دست می زنند که برخی از آنها خشونت آمیز هستند.

اکران فیلم هاینز روز پنجشنبه 29 اکتبر در آلمان برای چهار روز آغاز می شود، و پس از روز آخر، این کشور در یک تعطیلی یک ماهه قرار به خاطر پیشگیری از شیوع کرونا قرار خواهد گرفت.  «Alamode Film» شرکت توزیع کننده فیلم «و فردا تمام جهان»  اعلام کرده است که این فیلم را پس پایان تعطیلی یک ماهه، در تاریخ 3 دسامبر مجدداً اکران خواهد کرد.

رویداد جوایز اسکار در تاریخ 25 آوریل 2021 برگزار می شود. فهرست نامزدهای اسکار نیز پیش از آن و در 15 ماه مارس اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید