| by admin | No comments

ناهید مسلمی به رادیو برگشت- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، مهدی طهماسبی هنرمند رادیو نمایش که این هفته سریال رادیویی “سرپرستار ارجمند” به کارگردانی او از رادیو نمایش پخش می‌شود، ساخت و پخش نمایش‌های طنز رادیویی را نیاز ضروری جامعه ایرانی دانست. 

این هنرمند اشاره کرد: این روزها جامعه ما به طنز بیشتری نیاز دارد بنابراین با کمک نویسنده سعی کردیم با در نظر گرفتن مسائل آموزشی و تربیتی، این نمایش را تولید کنیم.

وی افزود: داستان نمایش از جایی شروع می‌شود که پرستاری فضای کاری‌اش را تغییر می‌دهد و در بیمارستان جدیدی مشغول به کار می‌شود. او ماهیت 100 درصد پرستار را ندارد و در مواجهه با همکاران جدید در بیمارستان دچار موقعیت‌های طنز می‌شود.

طهماسبی در پایان گفت: در نمایش “سرپرستار ارجمند”  ما با بزنگاه‌ها و موقعیت‌های طنزی که این شخصیت با وجود ویژگی‌هایش در کنار شخصیت‌های دیگر ایجاد می‌کند همراه می‌شویم.

“سرپرستار ارجمند” به نویسندگی روح‌الله نوری، تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، افکتوری محمدرضا قبادی‌فر و صدابرداری حیدر صفدری و با هنرمندی ناهید مسلمی، نوشین حسن‌زاده، پریسا مقتدی، علی‌اصغر دریایی، سهیلا تیلاوی، سیدمجتبی طباطبایی، بهناز بستان‌دوست، فریبا طاهری و سینا نیکوکار هر روز ساعت 11:15 از رادیو نمایش پخش می‌شود و روز بعد ساعت 17:45 تکرار آن است.

برنامه‌ها و نمایش‌های رادیو نمایش را روی موج اف‌ام ردیف 5و107 مگاهرتز بشنوید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید