| by admin | No comments

ناجی: 4 جایزه جهانی بازیگری گرفته‌ام اما برای کسی اهمیتی ندارد- اخبار سینما و تئاتر – اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر


رضا ناجی بازیگر توانمند عرصه سینما و تلویزیون کشور با حضور در فیلم سینمایی «آواز گنجشک‌ها» ساخته مجید مجیدی توانست نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد و تحسین جشنواره‌های جهانی متعدد سینمایی را برانگیزد.

او که طی سال‌های اخیر به دلیل ابتلا به بیماری سرطان روده بزرگ درگیر مراحل درمان خود بوده و خوشبختانه تاکنون دوبار موفق به شکست این بیماری بدخیم شده است، در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری فرهنگ و هنر ضمن اشاره به شرایط فعلی خود گفت: همان‌طور که می‌دانید من گرفتار بیماری سرطان روده بزرگ بودم و اخیرا برای دومین بار پس از انجام عمل و شیمی درمانی موفق به شکست آن شدم. اما اکنون قریب به دو سال است که بیکار و خانه‌نشین‌ام.

برنده جایزه خرس نقره‌ای جشنواره فیلم برلین افزود: هیچ‌کس به ما بها نمی‌دهد. تاکنون موفق به دریافت چهار جایزه جهانی در حوزه بازیگری شده‌ام اما انگار اصلا برای کسی ارزش و اهمیتی ندارد. به همین خاطر است که من هم دیگر از هیچ احدی انتظار و توقعی از دولت و دیگران ندارم. این را هم بگویم که تا به حال نه احدی از من حمایت نکرده و نه امکاناتی را در اختیارم قرار داده است.

ناجی در پاسخ به این پرسش که در دوران بیکاری و خانه‌نشینی چگونه امرار معاش می‌کند، گفت: من بازنشسته ارتش هستم و با مستمری ماهانه‌ای که دریافت می‌کنم، روزگار خود را می‌گذرانم؛ چراکه جز این چاره دیگری ندارم.  

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید