| by admin | No comments

مرجانه گلچین: کرونا آن‌قدر سخت بود که گویی از یک “کابوس وحشتناک” پریده‌ام + فیلم- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری فرهنگ و هنر، مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون با ظاهری نه مثلِ همیشه و شاداب و با طراوت بلکه بیمارگونه جلوی دوربین صفحه اینستاگرامش ظاهر شد و ویدئویی از خودش منتشر کرد.

او در این ویدئو اشاره کرده که دوست نداشته کسی بفهمد کرونا گرفته است. بازیگر سریال‌ “بزنگاه” و “بوتیمار” چنین می‌گوید:  بعد از طی کردن دوران سخت بیماری کرونا خدمت رسیدم تا از همراهی‌ها، دلجویی‌ها و احوالپرسی‌های شما تشکر کنم. اگر چه اصلاً دلم نمی‌خواست کسی از بیماری من آگاه شود زیرا همیشه شما من را با روحیه شاد دیده‌اید اما گوش به گوش رفت و خبردار شدند.

گلچین سپس درباره شرایط بیماری اش گفته است: سخت بود؛ آن‌قدر سخت که فکر می‌کنم از یک کابوس وحشتناک پریده‌ام و هنوز هم بدنم از آن خواب وحشتناک عرق کرده، ترسیده و یخ زه است.

او همچنین می‌گوید: خیلی سخت گذشت به اندازه‌‌ای که اگر تجربه‌اش نمی‌کردم آن‌قدر کرونا را جدّی نمی‌گرفتم اما بسیار جدّی و بسیار خطرناک و آزاردهنده است. مشکل من در کرونا بیشتر مربوط به قسمت سرم بود. سردرد و گردن درد. گوش دردهای وحشتناکی داشتم که هنوز هم برطرف نشده است. در روزهای اول بدن‌درد و سرفه هم داشتم خوشبختانه با تشخیص به موقع دکترم و شروع آنتی بیوتیک ریه‌ام درگیر نشد. اما تا آخرین روزهای درمان تعریق و تب را داشتم. بی حالی و بی انرژی عجیبی و غریبی دارد کرونا. همه ما بارها مریض شده ایم و آنفلوآنزا گرفته‌ایم اما این بیماری را هیچ‌کس تجربه نکرده و امیدوارم هیچ‌کس هم تجربه نکند.

فیلم , کرونا , سریال , صدا و سیما , تلویزیون , بازیگر سریال‌های تلویزیون خاطرنشان کرد: برای همه مریضان آرزوی شفا دارم. بیماری سخت است اما این سختی را دوستان و یاران و خانواده برایم سبک کردند. کمی سخت بود زیرا در این دوران بدون پرستار ماندم یکی دو تا از پرستارها متوجه شدند و فکر کنم که ترسیده بودند خودم هم صلاح نمی‌دانستم در کنارم باشند؛ از ترس اینکه در مورد یکی واکنش‌های حادتری نشان دهد وجدانم قبول نمی‌کرد. در تمام این مدت در کنار مادرم بودم که سالمند است و چون تماس نزدیکی با ایشان داشتم دلهره داشتم که درگیرشان نکنم. سخت از جایش بلند می‌شود و من ناچار بودم تمام امورات یک مریضی را که بستری هست هم انجام دهم.

این بازیگر در ادامه لب به انتقاد و دلخوری گشود و چنین گفت: وقتی مریضی و دچار کرونا می‌شوی باید از مواد غذایی خوب استفاده کنی؛ با این هزینه‌های سرسام‌آور یک خانواده در حالت طبیعی هم نمی‌تواند از مواد غذایی که یک مریض نیاز ندارد هم استفاده کند چه برسد به کسی که باید هر روز آبمیوه بخورد و از گوشت و مرغ فراوان استفاده کند و این‌ها برای خانواده‌هایی که در توانشان نیست به یک رویا شبیه است. داروهای بسیار گران و قیمت‌های سرسام آور هر کدامشان معضلی است برای کسانی که هنوز واکسن نزده‌اند و حالا حالا هم نخواهند زد. نمی‌دانم تا کی باید در مورد این مشکلات صحبت کنیم.

به نظر می‌رسد حال مرجانه گلچین رو به بهبود است؛ خبرگزاری فرهنگ و هنر آرزوی صحت و سلامتی برای او و هنرمندان متعهد این مرز و بوم دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید