| by admin | No comments

قهرمان “عصر جدید” شب سال تحویل مشخص می‌شود + فیلم- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر


به گزارش خبرگزاری فرهنگ و هنر، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون، خبرهایی همچون فینال عصر جدید، برنامه نوروزی شبکه پنج و برنامه نوروزی شبکه امید به همراه جزئیات آمده است:

جزئیاتی از فینال عصر جدید

قرار است در روزهای آتی، فینال فصل دوم برنامه “عصر جدید” ضبط شود و هم‌اکنون، پنج اجرایی که به فینال رسیده‌اند در حال آخرین مراحل آماده‌سازی‌اند. قرار است 21 اسفندماه مقارن با عید سعید مبعث این برنامه روی آنتن برود. 

گروه جوانمردان ایران‌زمین با همراهی بهرام عظیمی، گروه ستاره هشتم و گروه فرشتگان همراه با محمد زارع، عرفان طهماسبی با حمیدرضا ترکاشوند و گروه مجاز به همراه سروش کریمی‌نژاد در مرحله نهایی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

در ادامه می‌توانید تیزر فینال عصر جدید را که به معرفی گروه‌های برگزیده و داورها اختصاص دارد، مشاهده کنید:

شبکه سه سیما , عصر جدید , تلویزیون , صدا و سیما , شبکه پنج , شبکه امید ,

قهرمان فصل دوم و مقام‌های دوم تا پنجم هم در برنامه‌ای که شب تحویل سال 1400 پخش خواهد شد، مشخص می‌شود.

نتایج این فصل یعنی قهرمان  فصل دوم و مقام‌های دوم تا پنجم هم در برنامه‌ای که شب تحویل سال 1400 پخش خواهد شد، مشخص می‌شود؛  نتایجی که تماماً به رأی مردم بستگی دارد و تنها آن‌ها می‌توانند سرنوشت قهرمان را تعیین کنند.

سری جدید «تهرانگرد» در نوروز روی آنتن می‌رود

بخش جدید تهرانگرد که به رویدادهای هنری تهران می‌پردازد هم با اجرای حامد دولت‌ مرادی و با سر زدن به چند گالری هنری، ضمن تصویر گزارش رویدادهای فرهنگی، مراسم افتتاحیه جشنواره «هنر زنده است» را روی آنتن می‌برد. سجاد مشحون در ادامه از پخش ویژه برنامه «تهرانگرد» با حضور هنرمندان در نوروز خبر داد و افزود: این برنامه در ایام نوروز  1400 همچون گذشته از گروه تهران شهروندی روی آنتن خواهد رفت.

«جالبه بدونید» برنامه نوروزی شبکه امید

برنامه‌ «جالبه بدونید» ،  با هدف  ارتقای سطح دانش و آگاهی افراد جامعه به ویژه نسل نوجوان و بالا بردن اعتماد به نفس شخصی، اجتماعی و ترویج علم و احیای تفکر علمی  با نگاه  و اثر گذاری به جنبه‌های تفکر خلاقانه، توانایی حل مساله، خودآگاهی و … از اول فروردین 1400 از شبکه امید پخش می‌شود.

تفاوت مهم «جالبه بدونید» با سایر برنامه‌ی تولید شده در این زمینه، از نظر ساختاری است، «جالبه بدونید» برنامه‌ ترکیبی است که در فضای کروماکی و دکوری مجازی تولید می‌شود که در خلال برنامه با استفاده از استاپموشن، گرافیک‌های متفاوت و موشن‌گرافیک مربوط به موضوع هر برنامه و حضور کارکتر انیمیشنی «فرمان» که در ارتباط با مجری و بخش نمایشی برنامه هست، به تصویر کشیده می‌شود.

«جالبه بدونید» با رویکردی جدید در تلویزیون از دسته برنامه هایی است که مخاطبان خوبی خواهد داشت و به دلیل جاذبه‌ای که در کار وجود دارد ارتباط و تأثیرپذیری با آن بیشتر است.

این برنامه به تهیه‌کنندگی عرفان قاسمی، کارگردانی و نویسندگی امید طالع پور، و با ارای عرفان قاسمی و فاطمه محمدی‌فر با محتوایی متفاوت و جذاب در قالب برنامه‌ی‌‌ای آموزشی با فضای طنز گونه و ساختاری مجازی در حال تولید است و  از اول فروردین 1400 مصادف با ایام نوروز هر شب ساعت 21:45 از شبکه امید پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید