| by admin | No comments

“عصر” امشب روند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را بررسی می‌کند- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون خبرهایی همچون فیلم سینمایی “عطش”، بررسی روند انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا در شبکه افق و زمان‌بندی پخش برنامه “شب‌های ایران” وجود دارد که جزئیات آن در ادامه آمده است:

“عطش” فیلمی برای آخر هفته آی‌ فیلمی‌‌ها

فیلم سینمایی “عطش” به کارگردانی محمدحسین فرح‌‌بخش که محصول سال 1381 است، پنجشنبه یکم آبان در آی‌ فیلم فارسی پخش می‌‌شود. این فیلم با بازی بازیگران معروفی همچون بهرام رادان و فریبرز عرب‌‌نیا پنجشنبه شب ساعت 22، روی آنتن کانال فارسی این شبکه می‌‌رود. بازپخش این فیلم سینمایی جمعه ساعت‌‌های 6 صبح و 14 روی آنتن می‌رود.

بررسی انتخابات آمریکا در برنامه “عصر” طالب‌زاده

برنامه تلویزیونی “عصر” با موضوع بررسی روند انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، سه‌شنبه شب 29 مهرماه به صورت زنده از شبکه افق پخش می‌شود. کمتر از سه هفته به انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده مانده و در این بین رقابت بین دو نامزد اصلی یعنی دونالد ترامپ و جو بایدن شدت گرفته است.

هر دو حزب جمهوری‌خواه و دموکرات به دنبال پیروزی در این انتخابات‌اند و تلاش می‌کنند طرف مقابل را به کم‌کاری متهم کنند. بررسی روند انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا به ویژه مناظره میان بایدن و ترامپ، موضوع برنامه “عصر” در این هفته است.

در این برنامه مخاطبان شاهد گفت‌وگوی نادر طالب‌زاده با مایکل اسمیت من «حقوقدان و کارمند ارشد وزارت خارجه آمریکا» و گوردون داف «سردبیر وی تی» خواهند بود. “عصر” سه‌شنبه‌ها ساعت 22 و بازپخش آن ساعت 15 روز بعد روی آنتن شبکه افق می‌رود.

برنامه “شب‌های ایران” تا جمعه 2 آبان روی آنتن است

زمان‌بندی برنامه زنده “شب‌های ایران” مشخص شد. این برنامه به عنوان برنامه مشترک استانی از شنبه 26 مهر تا جمعه 2 آبان هر شب از ساعت 30 دقیقه بامداد تا 2 به روی آنتن می‌رود که همزمان از تمام رادیوهای استانی، محلی و شهری نیز پخش می‌شود. همچنین شبکه شما و شبکه استانی سیمای مرکز تولیدکننده نیز به پخش تصویری همزمان آن می‌پردازند.

“شب‌های ایران” از شنبه با مرکز زنجان شروع شده و یکشنبه به خرم‌آباد و شب گذشته هم به کرمان رسیده است. امشب در مرکز هرمزگان، چهارشنبه شب اردبیل، پنجشنبه شب از مرکز خراسان شمالی و جمعه شب از مرکز مهاباد روی آنتن می‌رود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید