| by admin | No comments

ظهور امام زمان(عج) به روایت حسن روح ‌الامین+عکس- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حسن روح ‌الامین نقاش جوان و شناخته‌شده عرصه هنرهای تجسمی کشور با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرام خود از اثر هنری‌اش درباره ظهور امام زمان(عج) و حضور ایشان در مسجدالحرام رونمایی کرد.

حسن روح الامین , نقاشی , هنرهای تجسمی , امام زمان (عج) , عکس ,

وی ضمن انتشار تصویر این نقاشی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «مدتی است برای دوستان و مخاطبان عزیزم سؤال مطرح شده که آیا تصویر یا تمثالی از ظهور حضرت حجه بن الحسن (ارواحنا فدا) کار کرده‌اید یا نه؟

حقیقت اینجاست که بنده سال 95 موفق به تصویر کشیدن تندیسی شدم که موضوع آن حضور حضرت حجت(عج) در مسجدالحرام بود؛ وقتی این کار به پایان رسید، همانند تمام کارهایی که انجام دادم، احساس کردم که با تصویر کردنش نتوانستم تفسیر مناسبی از این حقیقت بی‌نظیر ترسیم کنم؛ علاوه بر این، مسجدالحرامی که من رسم کرده بودم خالی از زائر بود و این دور از حقیقت به نظر می‌رسید؛ اما حالا بعد از چهار سال و با تصاویری که از مسجدالحرام بدون زائر می‌بینم، یک احساس امید در دلم پدید آمده!

از خدا می‌خواهم زمانی این حقیقت وعده داده شده «الله»، رخ بدهد که شیعیان و تمام حق‌طلبان عالم، پروانه‌وار گرد وجود نورانی حضرت بقیه‌الله (عج) در گردش باشند!

قد ما کوتاه است و به آن افق بلند ظهور و دیدن آن پهنه وسیع خوشبختی نمی‌رسد.»

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید