| by admin | No comments

زیارت اربعین امام حسین(ع) با نوای محمود کریمی- اخبار دین ، قرآن و اندیشه – اخبار فرهنگی تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، امروز چهارشنبه شانزدهم مهرماه مصادف با شب اربعین امام حسین علیه‌السلام است؛ اربعینی که امسال به دلیل بیماری کرونا از حضور در مسیر راهپیمایی‌اش محرومیم اما این به معنای محرومیت ما از نور اربعین نیست، بلکه می‌توان در هر نقطه‌ای از عالم با توجه به امام حسین علیه‌السلام‌ و حس محضریت او و یاد فضای دلنشین اربعین، از نورانیت آن بهره‌مند شد.

رهبر معظّم انقلاب درباره عزاداری اربعین در شرایط کرونا فرمودند: روز اربعین از داخل خانه اظهار ارادت کنید و زیارت اربعین بخوانید و به امام حسین بگویید ما دلمان می‌خواست بیاییم، نشد. تا یک نظری بکنند، یک کمکی بکنند. این ویدئو را ببینید. در ادامه صوت زیارت اربعین را با نوای محمود کریمی مداح اهل‌بیت علیهم‌السلام می‌شنوید.

به گزارش تسنیم، همزمان با اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفای ایشان، مراسم قرائت زیارت اربعین و عزاداری باحضور رهبر انقلاب، در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.این مراسم مطابق دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا بدون حضور جمعیت برگزار و از ساعت 10 صبح پنجشنبه 17 مهرماه به صورت زنده از شبکه‌های رسانه‌ی ملی و همچنین از پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR و نشانی‌های این پایگاه در شبکه‌های اجتماعی پخش خواهد شد.

محمود کریمی , اربعین ,

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید