| by admin | No comments

“زندگی پس از زندگی” ادامه دارد!/ جزئیاتی از فصل سوم- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری فرهنگ و هنر، فصل دوم “زندگی پس از زندگی” تا پایان خردادماه روی آنتن خواهد بود. عباس موزون تهیه‌کننده، کارگردان، پژوهشگر و مجری این برنامه تلویزیونی در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری فرهنگ و هنر  اعلام کرد که این فصل 34 قسمت تولید شد و به این خاطر 4 قسمت جدید روی آنتن خواهند رفت. از امشب ساعت 23 و به صورت هفتگی جمعه‌ها پخش می‌شود.

وی درباره جزئیات پخش فصل سوم و بازپخش فصل دوم، افزود: قرار است بعد از پخش این 4 قسمت، بازپخش فصل دوم را روی آنتن داشته باشیم که ساعت 23 روز جمعه‌‌ها از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد. کسانی که تجربه‌گرند یا تجربه‌گر می‌شناسند به آدرس (ZendegiTV.com) مراجعه کنند؛ اگر خودشان تجربه‌گرند مشخصات خودشان و شهرشان را اعلام کنند و اگر تجربه‌گری می‌شناسند مشخصات و تلفن تماس آن تجربه‌گر را ارسال کنند. 

موزون تأکید کرد: ما برای فصل سوم فرم متنوع و جدیدی را مدنظر داریم که نسبت به خلاقیت‌های فصل اول و تنوع و تفاوت در فصل دوم، جلوتر باشد. تجربه‌گرانی که به دلایلی به فصل دوم نرسیده‌اند از آن‌ها استفاده خواهیم کرد و تجربه‌گران جدیدی هم خواهیم داشت. 

او به حضور یک میهمان و روایت طوفانی در میان این 4 قسمت جدید، گفت: یکی از این چهار قسمت جدید، داستان و روایت طوفانی خواهد بود که برای مخاطبان می‌تواند از هر حیث جذابیت داشته باشد. 

این تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی شبکه چهار سیما، تصریح کرد: تحقیق و پژوهش و تولید را همزمان با بازپخش فصل دوم که قرار است در روزهای جمعه ساعت 23 بعد از پخش این 4 قسمت جدید داشته باشیم، آغاز کنیم. 

موزون در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل سوم هم همچون فصل اول و دوم از تجربه‌گرهای منفی استفاده خواهید کرد، گفت: بستگی به این دارد که مخاطب با رفتارها و بازخوردهایشان، تجربه‌گرهای منفی را فراری نداده باشند. به همین خاطر باید ببینیم آیا تجربه‌گرها برای فصل سوم هم همراهی خواهند کرد یا بازتاب‌ها آن‌ها را پشیمان کرده‌اند. 

برنامه تلویزیونی “زندگی پس از زندگی” جمعه‌ها به صورت هفتگی ساعت 23 و تکرار آن شنبه‌ها ساعت 14 پخش خواهد شد. 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید