| by admin | No comments

رونمایی از المان‌های 9 شهید دانشگاه سمنان


ایسنا/سمنان همزمان با دهه فجر و چهل و یکمین بهار انقلاب و به مناسبت روز تکریم مادران و همسران شهدا، در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مسئولان استان و شهرستان از المان های شهدای کارمند و دانشجوی دانشگاه سمنان رونمایی شد .

رونمایی از المان‌های 9 شهید دانشگاه سمنان پس از اقامه نماز ظهر و عصر به امامت آیت الله  سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و با حضور خانواده شهدا و مسئولان در جوار پردیس شهدای دانشگاه انجام شد .

پیش از رونمایی از المان‌های شهدای دانشگاه از خانواده این شهدا نیز تجلیل شد .

دکتر نصیری رئیس دانشگاه سمنان پیش از برگزاری آئین رونمایی با اشاره به برکت وجود شهید گمنام دانشگاه، بر خدمت رسانی به خانواده های شهدا تاکید کرد .

رئیس دانشگاه سمنان با بیان اینکه شهدا در اعتلای کشورو نظام  نقش بسیار مهمی داشتند افزود : وظیفه ما حفظ خون این شهدای گلگون کفن در عرصه های مختلف علمی ، فرهنگی و …  است .

در این مراسم از المان شهید یدالله شهاب ، شهید محمد امیر جان، شهید حسن میرحاج ، شهید مخترع دانشگاه محمد پازوکی، شهید مفقود الاثر تقی فدایی اسلام ، شهید محمد خابوری، شهید حاج محمود اخلاقی، شهید غلامرضا شهبازی و شهید علیرضا صدر ارحامی رونمایی شد .

همچنین مزار شهید گمنام دانشگاه سمنان با حضور مسئولان، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه سمنان گلباران و عطر افشانی شد .

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید