| by admin | No comments

روایت بهروز رضوی از ماجراهای یک شاعر در «کتاب شب» رادیونویسنده برنامه «کتاب شب» رادیو تهران از بازخوانی ماجراهای زندگی و آثار زنده یاد دکتر سید حسن حسینی شاعر متعهد معاصر، بعد از ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در این برنامه خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمدباقر رضایی با اشاره به هفته ای که روز شعر و ادب فارسی در آن قرار دارد، گفت: از روز شنبه ۲۳ تا پنجشنبه ۲۸ شهریور، در برنامه کتاب شب، ماجراهای زندگی و آثار سید حسن حسینی در شش قسمت ۲۰ دقیقه ای با صدای بهروز رضوی در استودیو ۲۴ معاونت صدا ، پخش خواهد شد.

 به گفته رضایی، زنده یاد سید حسن حسینی شاعر، محقق و مترجمی توانمند بود و نیز دردمند که خیلی زود از دست رفت. او برای کار کردن در جای دلخواه، مصیبت ها کشید و در زمان پرواز ، سرپرست ویراستاران رادیو تهران شد که به گفته خودش، از آن راضی بود.متاسفانه نوروز سال ۸۳ که به مرخصی رفت، دیگر برنگشت و همکاران خود را با هزاران افسوس بر جای گذاشت. او آنقدر فروتن بود که هیچ گاه دانش خود را فریاد نمی زد و بنابراین جز چند تن از اهالی شعروادب، بقیه همکارانش در هر جایی که کار می کرد، نمی دانستند چه نابغه ای در محیط کار آنها حضور دارد.

برنامه «کتاب شب» رادیو تهران در گروه اخلاق و زندگی شهروندی با تهیه کنندگی رضا قربانی ، سردبیری محمدباقر رضایی و اجرای بهروز رضوی، هرشب( بجز جمعه شب) ساعت ۳۰: ۲۳ برای علاقه مندان، پخش می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید