| by admin | No comments

رادیویی‌ها نشان سلیمانی گرفتند- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم اهدای “نشان سلیمانی” به همت رادیو نمایش امشب با حضور جمعی از مدیران صداوسیما در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در این مراسم، با حضور سردار کارگر، بخشی‌زاده معاون صدا و جعفری مدیرعامل موزه انقلاب از سه نمایش رادیویی و یک کتاب صوتی رونمایی شد.

علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس در سخنانی اظهار کرد: سردار سلیمانی امروز تکثیر شده است و در همه ابعاد زندگی ملت تبلور دارد. او قدرتمندتر بانفوذتر و الهام‌بخش‌تر از گذشته است. اگر دیروز او فقط در حوزه‌های نبرد برای جمعی شناخته شده بود امروز هرکسی را می‌بینید او را می‌شناسند.

وی تصریح کرد: این جشنواره نمادی است از ارادت هنرمندان رادیو نمایش به سردار سلیمانی که با همت دوستان برگزار شده است.

علی بخشی زاده معاون صدا در این مراسم در سخنانی گفت: رمز محبوبیت سردار سلیمانی در چیست؟ مردی که بیش از 40 سال در صحنه خدمت انواع خطرها را تجربه کرد و بسیار خوب درخشید. زندگی سراسر مؤمنانه و در عین حال خالصانه و مجاهدانه او دلیل این محبوبیت بود.

او در پایان سخنانش گفت: رادیو در این ایام با 118 عنوان برنامه که 625 بار تکرار می‌شوند و در مجموع 241 ساعت با محور سردار سلیمانی روی آنتن می‌رود.

سردار کارگر با اشاره به انتقام حق ملت ایران است، گفت: 20 سال استکبار به دنبال حاج قاسم بود و بعد از 20 سال توانستند او را ترور کنند. این حق برای مردم ایران هست که از آمرین و قاتلین در موعد و زمان مناسب حتماً انتقام بگیریم. البته تشییع حاج قاسم یکی از همان انتقام‌ها و تودهنی به دشمن بود.

داوران یادواره در ادامه لوح سپاس و نشان سلیمانی دریافت کردند که مریم جلالی و میرطاهرمظلومی به نمایندگی از آن‌ها روی سن رفتند.

در این مراسم با اهدای تابلو فرش از خانواده شهید پورجعفری از دوستان سردار سلیمانی تجلیل شد.

در پایان مراسم از برگزیدگان این دوره از یادواره نیز تجلیل شد.

علی بخشی‌زاده معاون صدا، سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، محسن سوهانی مدیر جدید رادیو نمایش، حمیدرضا افتخاری مدیر سابق رادیو نمایش، حامد فاتحی قائلم مقام رادیو نمایش از جمله میهمانان این مراسم بودند.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید