| by admin | No comments

دیدار رئیس بنیاد شهید با سردار علی فضلی- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید اوحدی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، با حضور در منزل سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی، از جانبازان دوران دفاع مقدس و جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران با وی دیدار و برای این فرمانده شجاع دوران دفاع مقدس از درگاه الهی شفای عاجل مسئلت کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در این دیدار با ابراز خرسندی از روحیه بالای سردار فضلی، از نزدیک در جریان روند اقدامات درمانی و وضعیت سلامتی وی قرار گرفت. معاون رئیس جمهور با اشاره به سابقه همکاری با سردار فضلی در مسئولیت‌های قبلی به ویژه همکاری در ستاد اربعین از ایشان خواست تا در مسئولیت جدید نیز همچون گذشته همراه و پشتیبان بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران , جانبازان دفاع مقدس ,

سردار فضلی نیز در این دیدار توفیق خدمت به خانواده معظم شهدا و جانبازان را بسیار ارزشمند توصیف کرد و خواستار توجه حداکثری به جانبازان و یادگاران دفاع مقدس به ویژه جانبازان اعصاب و روان شد. مشکلات سلامت سردار فضلی ناشی از مجروحیت و جانبازی در ماه‌های گذشته منجر به شیمی درمانی و انجام عمل پیوند مغز استخوان در یکی از مراکز درمانی در تهران شد و علاوه بر آن وی به دلیل استنشاق گازهای شیمیایی در دوران جنگ تحمیلی دچار مشکلات ریوی نیز شده است.

در این دیدار جمعی از همرزمان سردار فضلی از جمله سردار حاج محمد اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ، سردار احمد ذوالقدر معاون هماهنگ کننده قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران و سردار منصور احمدلو دبیر هیأت مرکزی گزینش شهرداری تهران نیز حضور داشتند.
در حاشیه این عیادت، گفت‌وگوی رزمندگان پیشکسوت و ذکر خاطرات شنیدنی از دوران دفاع مقدس لحظات زیبا و پرشوری را برای حاضران خلق کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید