| by admin | No comments

دانشجویان نباید نسبت به مسائل کشور بی تفاوت باشندایسنا/آذربایجان غربی رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: دانشجویان نباید نسبت به مسائل کشور بی تفاوت باشند.

حجت الاسلام محسن قرائتی بعدازظهر امروز ۱۲ آذرماه در همایش “گفتمان دینی در دانشگاه” که در حسینه اعظم ثارالله ارومیه برگزار شد، با اشاره به اینکه معلمان و دانشجویان در امور کشور مسئول هستند، اظهار کرد: دانشجویان نباید نسبت به مسائل کشور بی تفاوت باشند چرا که بی تفاوتی به مسایل کشور در شرایط فعلی خیانت به خون شهدا و پشت پازدن به اهداف انقلاب است.

رئیس ستاد اقامه نماز، معلمان را به دلیل تربیت انسان و ساختن آینده کشور سرمایه دار ترین افراد دانست و بااشاره به اینکه دولت و ملت تاکنون شناخت کاملی از شغل معلمی نداشته اند، تصریح کرد: معلمان باید به مغز نسل آینده علم مفید تزریق کنند.

حجت الاسلام قرائتی باتاکید بر اینکه برخی علم ها به درد نخور هستند، اظهار کرد: معلمان باید علم های ارزشمند و مفید را جایگزین علم های بدرد نخور کنند.

وی یاد آورشد: دانشجویان نباید به کتاب های دانشگاهی اکتفا کنند چرا که تربیت نسل جدید کار مشکلی است و با کتاب های درسی تربیت صورت نمی گیرد.

به گزارش ایسنا،رئیس ستاد اقامه نماز ادامه داد: متاسفانه در کشور ما کار یدی برای برخی جوانان  تحصیل کرده عار شده است برای نجات کشور باید این دیدگاه از بین برود.
 

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید