| by admin | No comments

خدمات دهی فرهنگی وقف در راهپیمایی ۲۲بهمن


مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران با قدردانی از حضور مردم فهیم و انقلابی در راه‌پیمایی ۲۲‌بهمن گفت: در غرفه‌ها مباحث فرهنگی با موضوع وقف اطلاع‌رسانی شد ، همچنین در موضوعات وابسته به انقلاب از دوران انقلاب تا به امروز کارهای متنوعی در قالب تئاتر، طنز و برنامه‌های سرگرمی اجرا شد ، ضمن اینکه برای مقابله با استکبار جهانی کارهای متنوعی صورت گرفت که مورد استقبال مردم نیز بوده است.

مجتبی عبدالهی در گفت‌وگو با ایسنا  با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: سازمان اوقاف و امورخیریه در این روز با عظمت و باشکوه در کنار حضور میلیونی مردم عزیز تهران با تهرانی‌های عزیز همراه شد، به همین منظور تمام ادارات وابسته به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران علاوه بر برپایی برنامه‌های فرهنگی در یک استیج مخصوص، غرفه‌هایی نیز برای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌سازی مردم از وقف و مسائل فرهنگی همچون انقلاب و استکبارستیزی در نظر گرفت.

وی ادامه داد: خوشبختانه در کنار حضور پرشور و معنادار مردم در راه‌پیمایی ۲۲ بهمن‌ماه از غرفه‌های فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه نیز استقبال خوبی صورت گرفت.

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران تاکید کرد: غرفه‌های اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران به متراژ ۳۰۰متر مربع از مقابل درب جلوی دانشگاه تهران آغاز و تا ابتدای خیابان ۱۶ آذر امتداد داشت و تمام ادارات اوقاف تهران و امامزادگان در غرفه‌هایی که به صورت نمایشگاهی تعبیه شده حضور داشته و فعالیت مستمر داشت.

عبدالهی یادآور شد: در این غرفه‌ها مباحث فرهنگی با موضوع وقف اطلاع‌رسانی شد ، همچنین در موضوعات وابسته به انقلاب از دوران انقلاب تا به امروز کارهای متنوعی در قالب تئاتر، طنز و برنامه‌های سرگرمی اجرا شد، ضمن اینکه برای مقابله با استکبار جهانی کارهای متنوعی صورت گرفت که مورد استقبال مردم نیز بوده است.
وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به مشکلات معیشتی حضور مردم را چگونه دیدید، افزود: حضور پر شور مردم نشانگر رضایت‌مندی‌ و حمایت از انقلاب است، این حضور نشان می‌دهد علیرغم سختی‌هایی زیادی که مردم در موضوعات اقتصادی دارند مسائل اقتصادی و معیشتی تاثیری در نگاه و اهداف مردم و توجه آنها به مباحث انقلاب و حمایت از آن ندارد.

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان تهران در پایان گفت: این حضور پرمعنا و پرشور باید  تحسین و مورد قدردانی قرار گیرد، به همین خاطر از مردمی که در هر شرایطی و با هر سختی حضور به عمل می‌رسانند و از انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید