| by admin | No comments

خبرِ تجاوزات جدید هاروی وینستاین به گوشش رسید- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، هاروی وینستاین تهیه‌کننده هالیوود که به مغول هالیوود معروف و متهم به چنین مورد آزار و تجاوز جنسی بودف حتی در زندان نیز متهم به آزار جنسی شد.

به نقل از ورایتی، وینستاین ابن بار متهم به 4 تجاوز جنسی دیگر به زنان شده است که یکی از آنان فقط 17 سال سن دارد. این 4 مورد تجاوز جنسی بین سال‌های 1984 تا 2013 رخ داده است که برخی از آنان بعد از دیدارهای وی در جشنواره‌های کن و ونیز بوده است.

این فرد که به Jane Doe شناخته شده و در سال 1994 تنها 17 سال داشته گفته است که وینستاین به او شماره اتاق هتلش را داد و از او خواست تا به اتاقش بیاید تا درباره آینده وی در سینما صحبت کند. او گفته است که به او گفتند اگر درباره اتفاقی که رخ داده است به دیگران چیزی بگوید نه تنها نمی‌تواند از بازیش در هیچ فیلمی مطمئن باشد بلکه وینستاین به همکارانش دستور می‌دهد که او را ردیابی کنند و به خود و خانواده‌اش آسیب جسمی برسانند.

زن دیگری که امروز 70 سال سن دارد شهادت داده است که وی در 34 سالگی در اتاق هتل مجستیک شهر کن فرانسه مورد آزاد جنسی وینستاین قرار گرفته است.

زن 38 ساله دیگری گفته است که هاروی با او در سال  2008 در رستوران سیپریان منهتن دیدار داشته است و به او قول داده است که به او کمک کند تا شغل خود را در سینما پیدا کند. او ظاهراً چند روز بعد او را مورد تجاوز قرار داده و به او گفته است که اگر به کسی چیزی بگوید او را نابود می‌کند.

تازه‌ترین شکایت از هاروی مربوط می‌شود به زنی 35 ساله از مجارستان که در سال 2013 تنها 26 سال سن داشته است. او اعلام کرده است که هاروی در جشنواره فیلم ونیز با او دیدار داشته است. بعد از آزمون هنرپیشگی او در دفتر وینستاین، هاروی از او درخواست بی‌شرمانه‌ای کرده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید