| by admin | No comments

تهیه‌کننده “مختارنامه” فردا به خاک سپرده می‌شود/ “هفت سنگ” سریال جدید شبکه نسیم- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود فلاح تهیه‌کننده قدیمی تلویزیون که شب گذشته در بیمارستان بعثت درگذشت فردا در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می‌شود. همچنین شبکه نسیم هم سریال “هفت سنگ” را از یکشنبه 4 آبان‌ماه روی آنتن می‌برد. 

جزئیات این دو خبر را در ادامه ببینید:

فردا روز خاکسپاری تهیه‌کننده «مختارنامه» در قطعه هنرمندان

محمود فلاح، تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون که تهیه سریال‌هایی همچون «مختارنامه» و «تفنگ سرپر» را در کارنامه دارد، در دو هفته گذشته به دلیل عارضه ریوی در بخش مراقبت‌های ویژه یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود و عصر روز پنجشنبه (اول آبان ماه) درگذشت.

پیکر این هنرمند شنبه صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می شود.

ضمن اینکه مراسم خاکسپاری با توجه به شرایط ویژه کرونایی و به منظور رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری، فقط با حضور خانواده و بستگان درجه یک آن مرحوم برگزار خواهد شد.

صداوسیما هم برگزاری مراسم بزرگداشت این مدیر سابق تلویزیون و تهیه کننده باسابقه را به پس از شکست کرونا موکول کرده است.

«هفت سنگ» سریال شبکه نسیم شد

سریال «هفت سنگ» از فردا، یکشنبه 4 آبان ماه، هر شب ساعت 20 از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

مجموعه نمایشی «هفت سنگ» به کارگردانی و نویسندگی علیرضا بذرافشان محصول 1393 است. این مجموعه روایت جریان عادی و روال زندگی روزمره را به نمایش در می‌آورد و می‌توان مصادیق رویدادها و ماجراهای آنها را در میان خانواده‌های ایرانی پیدا کرد.

این مجموعه همچنین به مسائل روز توجه دارد و روابط بین اعضای خانواده‌ها در قصه، به گونه‌ای طراحی و کنار هم چیده شده است که بیانگر شرایط روز جامعه باشد. همچنین اختلاف نسل، یکی از وجوه بارزی است که می‌توان از آن یاد کرد که در مقاطع مختلفی از سریال در نوع روابط میان کودکان و نوجوانان به ویژه در میان خانواده به آن اشاره می‌شود.

هفت سنگ داستان سه زوج را در برمی‌گیرد که با هم نسبت خانوادگی دارند و ماجراها و داستان‌های متفاوتی با یک مضمون مشترک در هر قسمت مطرح می‌شود، که این سه داستان سرانجام به یک برآیند می‌رسند.

این اثر به تهیه‌کنندگی مجید مولایی و نقش آفرینی پرویز پورحسینی، مهدی سلطانی، شبنم مقدمی، بهنام تشکر، فرناز رهنما و …. تولید شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید