| by admin | No comments

تقدیر وزیر بهداشت از شبکه‌های استانی تلویزیون- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی پخش ویژه برنامه گرامیداشت درگذشتگان بیماری کرونا، همزمان با شب وفات حضرت خدیجه کبری(س) از شبکه‌های استانی و ارسال و پخش پیام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این برنامه، علی دارابی معاون استان‌های صداوسیما در نامه‌ای از این اقدام وزیر بهداشت و تلاش مجموعه کادر درمانی کشور در مهار بیماری کووید – 19 قدردانی کرد.

بر این اساس وزیر بهداشت هم متقابلا در نامه‌ای خطاب به علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی، ضمن تشکر از پیام وی خاطرنشان کرده است: این پیام موجب دلگرمی اینجانب و همکارانم شد، بی تردید اگر همراهی‌های مشتفقانه و شبانه‌روزی و دلسوزانه شما و دیگر عزیزان سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی در کلیه شبکه‌های ملی و استانی نبود، توفیق همکاران اینجانب در مهار بیماری بدینگونه میسر نمی‌شد.

سعید نمکی در ادامه آورده است: نقش بی بدیل رسانه ملی در اطلاع‌رسانی و افزایش آگاهی عمومی و همچنین ارتقاء روحیه مدافعان سلامت در تاریخ کشورمان به عنوان دستاوردی مهم به ثبت رسیده است. امید است در ادامه راه بتوانیم از مساعدت‌های ارزشمند جنابعالی و همکاران ارجمندتان بهره‌مند شویم و هر چه زودتر با مهار کامل بیماری، شاهد سلامتی و شادابی مردم عزیز کشورمان باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید