| by admin | No comments

تغییر رویکرد برگزاری کنگره شهدای یزد در شرایط کروناییفرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: استان یزد قرار است در اسفندماه کنگره متفاوتی را با رویکرد حرکت از اجلاسیه به سمت برنامه‌های خدمت‌رسانی در سال جهش تولید برگزار کند.

به گزارش ایسنا، سردار رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دیدار با آیت‌الله اعرافی بیان کرد: در سپاه استان ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای داریم و فعالیت سپاه و بسیج را در گام دو پیش می‌بریم با توجه به شیوع ویروس کرونا از چهار استان زنجان، ایلام، قم و یزد که قرار بود کنگره شهدا را برگزار کنند، زنجان و ایلام انصراف دادند و به وقت دیگر موکول کردند.

پورشمسی افزود:، اما استان یزد قرار است در اسفندماه کنگره متفاوتی را با رویکرد حرکت از اجلاسیه به سمت برنامه‌های خدمت‌رسانی در سال جهش تولید برگزار کند. کنگره شهدا قرار است به نام ۴۰۰۰ شهید استان برگزار شود و غرس چهار هزار اصله درخت، تهیه چهار هزار کمک‌هزینه جهیزیه و تحت پوشش قرار دادن چهار هزار یتیم بخشی از برنامه های ما خواهد بود.

وی ادامه داد: همچنین تهیه چهار هزار بسته معیشتی، چهار هزار لوازم‌التحریر ایرانی، چهار هزار ازدواج، ویزیت رایگان چهار هزار بیمار، اجرای چهار هزار متر مجموعه ورزشی، ایجاد چهار هزار اشتغال، تأمین چهار هزار نمازخانه، تعمیر چهار هزار منزل مستضعفین و در حوزه رسانه تهیه چهار هزار پوستر و خاطره دفاع مقدس و چهار هزار پویانمایی و موشن گرافی، بخش دیگر از برنامه‌های این کنگره متفاوت در استان یزد خواهد بود.

در پایان این نشست از آیت‌الله اعرافی و سردار پورشمسی با اهداء تابلویی از امام راحل مقام معظم رهبری و سردار سلیمانی قدردانی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید