| by admin | No comments

تشکیل اولین جلسه کمیته حمایت از طرح‌های مجازی موسسات قرآنیبا هدف حمایت از توسعه فعالیت‌های قرآنی در فضای مجازی، اولین جلسه کمیته حمایت از طرح‌های مجازی موسسات قرآنی برگزار شد .

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اولین جلسه کمیته حمایت از طرح‌های مجازی موسسات قرآنی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور حجت الاسلام ملانوری و جمعی از مدیران و معاونین معاونت قرآن و عترت برگزار شد، مدیر کل ارتباطات و هماهنگی بر لزوم تسریع در روند بررسی طرح‌ها تاکید کرد و گفت : این کمیته در شورای مدیران تصویب شد تا بررسی طرحها با دقت و شفافیت در حداقل زمان ممکن مورد ارزیابی قرار گیرد تا ان شاءلله شاهد شتاب بیشتری در ارائه طرحهای قرآنی باشیم.
وی هدف از تشکیل این کمیته به دستور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را حمایت از توسعه فعالیت های قرانی در فضای مجازی دانست و تاکید کرد: یکی از برنامه های معاونت قرآن و عترت حمایت از طرحها و آثار فاخر قرآنی و دینی می باشد و حتما از ظرفیتهای بالقوه بهره برداری حداکثری را خواهیم کرد .
خاطرنشان می‌شود در این جلسه، موارد زیر  به تصویب شد :
– حمایت از طرح quranstore.ir و تبدیل آن به بازارچه قرآنی یا markret place با هدف تحقق بهره‌مندی هر موسسه قرآنی از یک فروشگاه اینترنتی فروش آثار و محصولات – مجری طرح موسسه طنین آسمانی ندای وحی آذربایجان شرقی
– حمایت از طرح اجرای مسابقه شفق در اپلیکیشن افق – مجری اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت یزد
– حمایت از ساخت ۸ موشن کمیک ۱.۵ دقیقه‌ای با موضوعات قرآنی-  مجری موسسه رهپویان فاطمی از استان سمنان.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید