| by admin | No comments

باکس آفیس |فروش 185 میلیونی «جنگ‌های ستاره‌ای: خیزش اسکای واکر» در افتتاحیه- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل ازهالیوود ریپوتر، قسمت آخر مجموعه سینمایی «جنگ‌های ستاره‌ای» در فروش افتتاحیه داخلی خود 90 میلیون دلار کسب می‌کند.

تخمین زده می‌شود که این فیلم سینمایی در فروش جهانی خود 185 میلیون دلار به دست آورد و از این میزان 90 میلیون دلار مربوط به فروش داخلی آن خواهد بود.

این در حالی است که دو نسخه قبلی این فیلم یعنی «آخرین جدای»  220 میلیون دلار در فروش داخلی خود برای افتتاحیه کسب کرده بود و همینطور قبل‌تر از آن فیلم «بیداری نیرو» 248 میلیون دلار به دست آورده بود که با این حساب این رقم از فروش افتتاحیه آنها پایین‌تر خواهد بود.

پیش‌بینی دیزنی درباره فروش این فیلم سینمایی مبلغ 160 میلیون دلار بوده است که حالا با این تخمین جدید فروش بهتری باید نصیب این فیلم شود. البته 200 میلیون دلار هم رقم کمتری نسبت به پیش بینی‌هایی است که کارشناسان پیش از اکران «خیزش اسکای واکر» انجام داده بودند. بودجه این فیلم در حدود 250 تا 300 میلیون دلار اعلام شده است.

دو فیلم دیگری که تا آخر هفته اکران خود را آغاز می‌کنند یعنی: «گربه‌ها» و «بمب خبری» احتمال می‌رود که در روز اول اکران خود بین 6 تا 10 میلیون دلار فروش داشته باشند.

از میان این سه فیلم سینمایی، بمب خبری در سایت راتن تومیتوز امتیاز 66 درصد را به خود اختصاص داده است. در رتبه بعدی فیلم خیزش اسکای واکر 58 درصد و فیلم گربه‌ها 19 درصد را کسب کرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید