| by admin | No comments

بارندگی نگذاشت “پایتخت” کلید بخورد/ تصویربرداری در روزهای آینده- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سریال “پایتخت” قرار بود امروز با حضور محسن تنابنده و برخی از بازیگران دیگر در شیرگاه کلید بخورد اما به علت بارندگی شدید امروز گروه جلوی دوربین نرفتند. قرار است در روزهای بعدی تصویربرداری شروع شود و احتمالاً چند بازیگر هم به جمع بازیگران اصلی سریال “پایتخت” اضافه خواهند شد.

فصل ششم سریال «پایتخت» توسط آرش عباسی به نگارش درآمده است و گروه تولید هنوز با نویسنده دیگری قرارداد نبسته‌اند.

مرحوم خشایار الوند، حسن وارسته، کوروش نریمانی، امیر حسین صادقی از نویسنده‌هایی بوده‌لند که در این شش فصل قصه‌های پایتخت را به نگارش درآوردند.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، مهران احمدی، سارا و نیکا فرقانی اصل از بازیگرانی هستند که در فصل جدید این سریال حضور دارند. یکی از بازیگرانی که در فصل جدید پایتخت حضور ندارد علیرضا خمسه است.

آرش عباسی نویسنده سریال اعلام کرده که 3 کاراکتر جدید به سریال اضافه خواهند شد که هنوز بازیگرانشان انتخاب نشده است. به این دلیل که قصه در شمال کشور می‌گذرد طبیعتاً این سه کاراکتر جدید هم برای همان خطه‌اند که در کنار این آدم‌ها زندگی می‌کنند. البته در تمامی این فصل‌های پایتخت به همین شکل بوده و در کنار کاراکترهای اصلی کاراکترهای دیگری هم حضور داشتند.

از نکات جالب توجه فصل ششم پایتخت باید به سفر به اروپا اشاره کرد که طبق گفته نویسنده قرار است گروه تولید به همراه چند بازیگر اصلی به اروپا سفر کنند و سکانس‌های کوتاهی را در یک کشور اروپایی مقابل دوربین ببرند. دلیل انتخاب اروپا این است که یکی از کاراکترهای اصلی بنا به قصه مجبور است به اروپا برود و به همین دلیل قصه هم درآنجا ضبط خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید