| by admin | No comments

ایستادگی تفکر بسیجی در مقابل کروناایسنا/لرستان سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: ایثار و از جان گذشتگی مدافعان سلامت و کمک‌های نیروهای مخلص جهادی به ‌آسیب دیدگان از کرونا ناشی از تفکر بسیجی است. ‌

محمود زرین‌جویی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: شهدایی مانند حاج قاسم سلیمانی حاصل تفکر و عصاره بسیج هستند.

وی افزود: با مرور تاریخ انقلاب اسلامی تاکنون، نقش بسیج در هشت سال دفاع مقدس، استقامت در برابر توطئه‌های دشمنان و تحریم‌های ظالمانه اقتصادی و کمک‌رسانی به هموطنان در بحران‌های طبیعی و غیرطبیعی ستودنی بوده و هست.

زرین‌جویی با اشاره به شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: ایثار و از جان گذشتگی مدافعان سلامت و کمک‌های نیروهای مخلص جهادی به آسیب دیدگان از کرونا ناشی از تفکر بسیجی است.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان اینکه تفکر بسیجی باید در جامعه زنده باشد و به نسل‌های آینده منتقل شود، گفت: کمترین وظیفه مسئولان فرهنگی کشور به‌ویژه متولیان امور مرتبط با شهید و شهادت زنده نگه داشتن تفکر و یاد شهدا است.

وی با تأکید بر این‌که جایگاه ایران در جهان و منطقه مدیون خون شهداست، تصریح کرد: به‌خاطر یک میز و صندلی ریاست بیش از ۷۰ شهید پرپر شده پس باید قدر و منزلت شهدا را بدانیم.

زرین جویی با اشاره به نقش کتاب و کتابخوانی در انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، تصریح کرد: پدران و مادران شهدا گنجینه‌ای عظیم  از خاطرات هستند که خیلی از آن‌ها این دار فانی را وداع گفته‌اند و ما نتوانستیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان  با اشاره به کنگره ملی شهدای ۶۳۰۰ شهید استان، بیان کرد: کنگره شهدا ظرفیت بسیار خوبی برای گردآوری خاطرات شهدا از زبان خانواده‌هایشان است و این امر مستلزم همکاری همه متولیان امر در بحث ایثار و شهادت است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید