| by admin | No comments

اهدای جهیزیه به نوعروسان در سالروز ولادت پیامبر(ص)- اخبار دین ، قرآن و اندیشه – اخبار فرهنگی تسنیم


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسینم، اوج‌گیری کرونا در کشور برای بار سوم خسارت‌های بسیاری به جامعه وارد کرده است. همین امر یک‌بار دیگر موجب شده است تا نیروهای مردمی برای کمک به نیازمندان وارد میدان شوند. این مسأله به‌خصوص بعد از تأکیدات رهبر معظم انقلاب در جلسه با ستاد ملی مقابله با کرونا مورد توجه قرار گرفته است.

مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) در سه نوبت برای نوعروسان روستاهای تربت حیدریه  جهیزیه تهیه و توزیع کرد.

خیرخواهان رئیس مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم با اشاره به این اقدام گفت: این مرکز به فضل و عنایت خداوند تاکنون توانسته است منشأ خیر و برکات زیادی از محل کمک‌های خیران و خیراندیشان باشد.

گروه‌های جهادی , جهادگر , پیامبر(ص) , حضرت محمد (ص) , کرونا ,

مدیر مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم گفت: با شرایط نامناسب معیشتی و اقتصادی ناشی از تأثیرات ویروس منحوس کرونا، این مرکز با هدف کمک به نیازمندان وارد صحنه و میدان شده است تا بتواند از این طریق در حد توان باری از مشکلات مردم را به دوش بکشد.

وی ادامه داد: ما عرصه‌هایی برای فعالیت جهادی تعریف کرده‌ایم که به تناسب نیازهای مردم به آنها می‌پردازیم و هیچ حد و مرزی برای اجرای فعالیت‌هایمان نداریم. مثلاً در آخرین اقدام‌مان برای نوعروسان مناطق تربیت‌حیدریه جهیزیه تهیه کرده‌ایم و با اینکه ساختمان مرکز در استان تهران واقع شده است اما بر اساس نیاز به اقصی‌نقاط کشور می‌رویم و با شناسایی افراد نیازمند و در میان‌گذاشتن مشکلات آنها با خیران، دست‌پُر به حضورشان می‌رسیم.

تیزر اقدام مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم در سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام را مشاهده می‌کنید:

گروه‌های جهادی , جهادگر , پیامبر(ص) , حضرت محمد (ص) , کرونا ,

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید