| by admin | No comments

انتشار خاطرات پدر علم سلول‌های بنیادی ایرانکتاب «سلول‌های بهاری؛ خاطرات تولید و توسعه سلول‌های بنیادی» به روایت حسین بهاروند، پدر دانش سلول‌های بنیادی ایران منتشر شد.

به گزارش ایسنا، این کتاب در ۴۰۸ صفحه با شمارگان ۱۵۰۰ نسخه و قیمت ۵۰ هزار تومان از سوی انتشارات راه یار روانه بازار نشر شده است.

در معرفی نویسنده کتاب آمده است: دکتر حسین بهاروند، استاد ممتاز و مؤسس پژوهشکده زیست‌شناسی و فناوری سلول‌های بنیادی پژوهشگاه رویان، در سال ۱۳۷۶ به پژوهشگاه رویان پیوست و پس از چند سال پژوهش، در سال ۱۳۸۲ توانست برای اولین‌بار در ایران سلول‌های بنیادی رویانی انسانی را تولید کند. در سال ۱۳۸۷ نیز به همراه همکارانش موفق به تولید سلول‌های بنیادی پرتوان القایی انسانی شد. این فعالیت‌ها او و همکارانش را قادر ساخت تا شاخه‌های مختلف پزشکی بازساختی را در ایران پایه‌گذاری کنند. او تاکنون بیش از ۳۰ جایزه ملی و بین‌المللی از جمله جایزه رازی، خوارزمی، آیسسکو، آکادمی علوم جهان (TWAS)، یونسکو و جایزه مصطفی(نشان عالی علم‌وفناوری جهان اسلام) را دریافت کرده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب علاوه بر کتابفروشی‌ها، می‌توانند از طریق صفحات مجازی ناشر @raheyarpub و سایت vaketab.ir نسبت به سفارش کتاب اقدام کنند. همچنین در صورت نیاز می‎توانند با شماره ۰۲۱۴۲۷۹۵۴۵۴ تماس بگیرند.

 انتهای پیام 

دیدگاهتان را بنویسید