| by admin | No comments

اردیبهشت تا اردیبهشت؛ یک سال پر از خاطرهایسنا/بوشهر یک سال گذشت، از روزی که به همّت جهاد دانشگاهی استان بوشهر و دفتر مرکزی خبرگزاری دانشجویان ایران، «ایسنا» رسماً به استان بوشهر آمد.

صبح چهارشنبه، ۱۱ اردیبهشت ماه ۹۸ با حضور جمعی از مسئولان و دوستان دفتر منطقه‌ای ایسنا در استان بوشهر افتتاح شد و حالا یک سال پر فراز و نشیب از آن روزِ خوب می‌گذرد.

اردیبهشت تا اردیبهشت؛ یک سال پر از خاطره و مخاطره. از سختی‌ها و آسانی‌ها تا تلخی‌ها و شیرینی‌ها. چالش‌های مدام سروکار داشتن با خبر و حادثه. حاضر بودن در صحنه‌های مختلف غم و شادی و تلاش برای قدم زدن در راه حق و عدالت و با انصاف گفتن و نوشتن. همه اینها سخت بود و این مسیر دشواری‌های زیادی داشت اما به لطف خدا تمام سختی ها هموار شد و روزها و ماه‌ها گذشت تا به ایستگاه اردیبهشت ۹۹ رسیدیم.

حالا ایسنا در استان بوشهر پایگاه و جایگاه مهمی یافته و توانسته بیش از پیش خوشنام و سربلند و خوش آوازه فعالیت کند و پیش برود. همه اینها مرهون لطف خداوند و محبت دوستان بوده است.

در حال حاضر دفتر منطقه ای خبرگزاری ایسنا در استان بوشهر با ۱۵ نیرو اعم از خبرنگار و عکاس در حوزه های مختلف اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، علمی و آموزشی، فرهنگی و هنری و ورزشی فعالیت چشمگیری داشته و توانسته است با استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه‌های تخصصی همچون آموزش، سلامت، خانواده، انرژی، گردشگری، محیط زیست، آب و سایر مسائل کلیدی تاثیرگذار باشد.

امید است که در سایه توجهات الهی و همچنین با استعانت از صاحب خبر اصلی، همچنان با موفقیت و سربلندی این جاده پرپیچ و خم را طی کرده و هر ساله در ایستگاه اردیبهشت با گذر از خوشی ها و ناخوشی ها امیدوار، باانگیزه و پویا به سوی ایستگاه بعد حرکت کنیم.

الهی گام های ما را خیر و قلم های ما را منصف تر از پیش بگردان. آمین…

*زهره عرب

سردبیر خبرگزاری ایسنا در استان بوشهر

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید