| by admin | No comments

اخبار رادیو و تلویزیون| از ورزش دانش‌آموزان با شبکه 2 تا اعلام برنامه‌های رادیو نوروز- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، پخش برنامه‌های ورزشی ویژه دانش‌آموزان از امروز در شبکه دو آغاز شد.  دانش‌آموزان از امروز در دو تایم زمانی می‌توانند با مشاهده کلیپ‌های ورزشی از شبکه 2 سیما در خانه ورزش کنند.

دانش‌آموزان از امروز می‌توانند با تماشای کلیپ‌های تربیت بدنی از شبکه دو سیما در خانه ورزش کنند. طبق اعلام معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از امروز برنامه‌ای با عنوان «با هم برای هم» از شبکه دو سیما با محوریت سبک زندگی سالم و فعال تولیدشده است.

دانش آموزان از امروز شنبه دوم فروردین در دو تایم زمانی 9 صبح و 3 بعد از ظهر می توانند کلیپ‌های ورزشی را از شبکه دو سیما تماشا کرده و در خانه ورزش کنند.

دانش‌آموزان می‌توانند با عضویت در صفحه این برنامه در اینستاگرام به آدرس Baham.barayeham.tv2 کلیپ های کوتاه از بازی‌های حرکتی خود در خانه را ارسال کنند و هر روز از سه کلیپ برتر با اهدای جوایز تقدیر خواهد شد.

برنامه‌های رادیو نوروز تا پایان تعطیلات اعلام شد

حمیدرضا مقدسی مدیر رادیو نوروز با بیان اینکه رادیو نوروز از 28 اسفند سال گذشته با حضور معاون صدا به طور رسمی آغاز به کار کرد و قرار است تا 15 فروردین سال1399 به فعالیت خود ادامه بدهد، گفت: این رادیو با رویکرد همدلی با مخاطبان و شنوندگان طراحی شده، طوری که با توجه به این روزها که ایام مراقبت در مقابله با بیماری حاصله از شیوع ویروس کرونا است و مردم لزوما باید اوقات خودشان را در منازل به سر ببرند، بنابراین برنامه‌های رادیو نوروز بر این اساس طراحی و تنظیم شده که بتوانیم در اوقات فراغت مردم، در منزل همراه آن ها باشیم و به نوعی با رویکرد سرگرمی و نشاط، شنوندگان عزیز را همراهی کنیم. این رادیو شبانه روز، 24 ساعته روی موج  fm ردیف 95.5 مگاهرتز در خدمت مردم است و شنوندگان می‌توانند برنامه های خود را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه رادیو نوروز شامل برنامه‌های متنوع زنده و تولیدی است تصریح کرد: برنامه صبحگاهی «صبح است و بهاران» با رویکرد اطلاع رسانی و ایجاد نشاط با مخاطبان همراه می شود. این برنامه شامل بخش های متنوعی همچون، بیان خبرها و رویدادهای روز و بخش های تعاملی با مخاطبان به صورت تلفنی و پیامکی است.

مدیر رادیو نوروز ادامه داد: برنامه «نوروز در خانه» از ساعت 10:30 هر روز پخش می‌شود و تا حوالی ظهر ادامه خواهد داشت در این برنامه با قالب سرگرمی، مسابقات متنوعی برای سنین مختلف عرضه می‌شود.

وی بیان کرد: ساعت12 در زنگ مشاوره، مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان ارایه می شود که آن ها می توانند با کارشناسان برنامه ارتباط گرفته و سوال خود را مطرح کنند. همچنین از نحوه استفاده از آموزش های مجازی مطلع شوند تا بهتر بتوانند از اوقات فراغت برای فراگیری دروس خود بهره ببرند.

مدیر رادیو نوروز ادمه داد: «کاغذ رنگی» برای ساعت 14 با رویکرد فرهنگی طراحی شده، کتاب و کتاب خوانی، سینما و موسیقی از مهمترین موضوعات این برنامه است. «نونوار» برای اوقات عصرگاهی از ساعت 18 تا 20طراحی شده، سرگرمی، طنز و موسیقی از آیتم های پر تحرک این برنامه است.

وی تاکید کرد: ساعت20 زنگ مشاوره تحصیلی در رادیو نوروز، باز نواخته می شود، همچنین «شب و ستاره» برنامه ای فرهنگی است که هر شب یک کارشناس در حوزه های مختلف فرهنگی- تاریخی ضمن حضور در برنامه، شنوندگان را با موضوعات مختلفی آشنا می کند که یک شب نشینی بسیار صمیمانه ای بین ما و مخاطبان خواهد بود.

مقدسی در پایان گفت: ما برای زمان های دیگر در رادیو نوروز از برنامه های تامینی پر شنونده و شاخص سایر شبکه های رادیویی همچون «لبخند خوبان» برنامه طنز دفاع مقدس، «صبح عید با شما»، «عیدانه و لبخند» و «کوی نشاط» استفاده کرده ایم. امیدواریم با تنوع رنگ آمیزی که در این برنامه ها و در ساعات پخش رادیو نوروز تنظیم شده بتوانیم اوقات خوشی را برای شنودگان فراهم کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید