| by admin | No comments

اخبار تلویزیون| “روز خوش” تلویزیون در شبکه جام‌جم/ تفاهم‌نامه جدید معاونت حقوقی صداوسیما- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، اخبار کوتاه تلویزیون را در ادامه بخوانید:

اردیبهشت را با «روز خوش» آغاز کنید

برنامه «روز خوش» با هدف انتقال امید و نشاط صبحگاهی با نگاه اجتماع و خانواده و همچنین پاسخ به بخشی از نیازهای فرهنگی ایرانیان خارج از کشور در راستای کمک به بقای هویت ایرانی – اسلامی و زبان فارسی در فضایی شاد و مفرح برای شروع یک روز کاری از شبکه جام جم پخش می‌شود.

مجله صبحگاهی «روزخوش» در فضایی شاد و با ریتم صبحگاهی حاوی اطلاعات مفید و کاربردی برای مخاطب روی آنتن رفته و پیام ها در این فضا در کنار تصاویر زیبا و جذاب، متناسب با هر فصل پخش می‌شود. علاوه بر این، در این برنامه اطلاعات، اخبارو رویدادهای امید بخش به ویژه نمایش پیشرفت‌های غرورانگیز ایرانیان توسط مهدی آقابیگی به سمع و نظر مخطبان می‎رسد.

در برنامه دوشنبه اول اردیبهشت‌ماه سیدهادی معتمدی روانپزشک و آسیب‌شناس اجتماعی به بررسی نقش سبک زندگی در حال خوب می‌پردازد. همچنین با توجه به روز بزرگداشت سعدی شاعر بلندآوازه ایران، برنامه “روزخوش” میزبان شهروز فلاحت‌پیشه معاون بین الملل بنیاد سعدی خواهد بود.

در بخشی دیگرموسیقی خیام به سرپرستی حمیدرضا خیام زاده وخوانندگی مجتبی باعزم برنامه را همراهی خواهند کرد. از آیتم‌های جذاب این برنامه صبحگاهی آیتم خوش مزه (آموزش صبحانه)است که دوشنبه مهراب مربی آشپزی برنامه به مخاطبان پخت نان تافتون در منزل را آموزش می‌دهد. برنامه “روز خوش” با اجرای محمد امین نبی اللهی و مریم ماهور سعی خواهد کرد صبحگاه ایرانی – اسلامی سرشار از فرهنگ و هنر غنی این مرز و بوم  را به نمایش بگذارد.

مجله صبحگاهی “روزخوش” از دوشنبه تا جمعه ساعت 9 صبح به وقت تهران به تهیه کنندگی حسین علیاری از شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود.

تفاهمنامه معاونت حقوقی و امور مجلس صداوسیما با معاونت فکری دادگستری

معاون مالکیت فکری وزارت دادگستری در دیدار با معاون حقوقی و امور مجلس صدا و سیما بر ضرورت گسترش روابط دوجانبه تاکید کرد. 

محمود حکمت نیا و حسن گروسی در این نشست درباره سیاستگذاری حقوق مالکیت فکری تبادل نظر کردند. در این دیدار بر لزوم همکاری در برگزاری همایش روز جهانی مالکیت فکری با همکاری و هماهنگی سایر دستگاه های اجرایی، تاکید و مقرر شد: کمیته تخصصی مشترکی با موضوع بررسی اسناد سازمان های پخش و حقوق مرتبط در سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو) راه اندازی و اقدامات لازم بعمل آید.  
 
لزوم آشنایی عامه مردم و نخبگان با موضوعات مرتبط با مالکیت فکری و حقوق معنوی و طراحی رسانه ای برای این امر و مشارکت در گفتمان سازی مالکیت فکری در سطح کشوری از طریق رسانه ملی نیز دیگر محور توافق این دو چهره حقوقی رسانه ملی و وزارت دادگستری بود.

“عاشق‌ها ایستاده می‌میرند” در کانال اردوی شبکه سحر

فیلم سینمایی «عاشق‌ها ایستاده می‌میرند» به کارگردانی شهرام مسلخی، برای مخاطبان اردو زبان شبکه سحر پخش می‌شود. فیلم سینمایی «عاشق ها ایستاده می میرند» به کارگردانی شهرام مسلخی با موضوع دفاع مقدس، با زیرنویس زبان اردو، روزگار رزمنده دوران جنگ تحمیلی را که اکنون خبرنگار است، روایت می کند که از طریق پخش گزارشی از تلویزیون به طور ناگهانی تصویر همرزم کرد و ناجی اش در دوران جنگ را می بیند که در مبارزه با صدام است. وی به دنبال یافتن پاسخ ابهامات و سوالات ذهنی اش که همواره در صدد پنهان کردن آن از اطرافیان خود بوده، به سراغ همرزمش عازم کردستان عراق می‌شود.

شوان عطوف، سروش صحت، پوریا پورسرخ، لعیا زنگنه، سولین دلپاک، آسو عمر سواره، چریک عبه‌رش، هردی سمیر، کاوه قادر، رِبار حورامی، در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

«عاشق ها ایستاده می میرند» به زبانگردانی محسن محسنی امشب یکشنبه 31 فروردین، ساعت 22 به وقت تهران به مدت 66 دقیقه، روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر خواهد رفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید