| by admin | No comments

اخبار تلویزیون| درگذشت یک مدیر قدیمی در رادیو، ویژه‌های شهادت امام کاظم(ع) و “شکرستان” نوروزی- اخبار رادیو و تلویزیون – اخبار فرهنگی فرهنگ و هنر


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری فرهنگ و هنر، در بسته خبری امروز رادیو و تلویزیون به جزئیات درگذشت یک مدیر قدیمی در رادیو پرداخته شده تا کار ویژه “شکرستان” در نوروز شبکه نسیم و چند ویژه برنامه برای شهادت امام موسی کاظم(ع) که در ادامه آمده است:

ایست قلبی مدیر قدیمی رادیو 

عباس نعمتی یکی از مدیران قدیمی رادیو در سن 50 سالگی بر اثر ایست قلبی دارفانی را وداع گفت. سیداحمدرضا صدر مدیر روابط عمومی معاونت صدا با تأیید خبر درگذشت این مدیر قدیمی رادیو به خبرنگار فرهنگ و هنر  گفت: امروز اطلاع دادند که ایشان بر اثر ایست قلبی فوت کرده‌اند.

وی افزود: بسیار متأثر شدیم به خاطر از دست دادن مدیری توانمند و کاربلد در حوزه رادیو که سال‌ها در رادیوهای مختلفی از جمله رادیو تهران، رادیو جوان و رادیو ایران فعالیت‌های مثمرثمری را در کارنامه کاری‌اش به ثبت رسانده است.

صدر با اشاره به تلاش برای راه‌اندازی رادیو قوه قضائیه، تأکید کرد: او سال‌ها مدیر پخش و نظارت رادیوهای مختلفی بوده که خاطرات خوبی از خودش به جای گذاشته است. رادیو پلیس از یادگاری‌های عباس نعمتی است، صدای رادیو و صدای شهر نیز از ابتکارات او به شمار می‌رود. همچنین خیلی پیگیر بود که رادیو قوه‌قضائیه یا همان صدای عدالت را با همکاری قوه قضائیه راه بیندازد.

نسیم به طعم «شکرستان»

در نوروز 1400 سری جدید «شکرستان» از شبکه نسیم پخش می‌شود.

در این سری، مسائل اجتماعی به شکلی ظریف و جذاب مورد نقد آن هم به زبان طنز قرار گرفته است.

ویژه برنامه شهادت امام کاظم(ع) در شبکه سه

ویژه برنامه شهادت امام کاظم (ع) روزهای دوشنبه 18 اسفند ساعت 19:30 و سه‌شنبه 19 اسفند 15:15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

برنامه «در آستان خورشید» به مناسبت شهادت امام موسی کاظم(ع) در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ویژه برنامه‌ای از شهر کاظمین با اجرای میثم آقا بیگی پخش می‌شود.

این برنامه کاری از گروه معارف شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی زمانی بیدختی است که به این مناسبت روی آنتن می‌رود.

پخش «تکیه» به صورت زنده از حرم مطهر رضوی

برنامه تلویزیونی «تکیه» که در ایام مناسبت های مذهبی از شبکه افق پخش می‌شود، امشب نیز به صورت زنده ویژه برنامه ای را مصادف با شهادت امام موسی کاظم تدارک دیده است.

این قسمت از این برنامه به صورت زنده از حرم مطهر رضوی پخش می‌شود. مهمانان تکیه حجت الاسلام راشد یزدی و سیدحجت بحرالعلوم خواهند بود. 

«تکیه» امشب ساعت 21 به صورت زنده از شبکه افق پخش خواهد شد.

شبکه قرآن نیز به همین مناسبت برنامه‌ای را از حرم مطهر رضوی امروز و فردا درنظر گرفته است که ساعتی دیگر با سخنرانی حجت‌الاسلام سیدمهدی میرباقری و شب شهادت ساعت 23 درنظر گرفته است. 

در روز شهادت، ساعت 06:45 صبح سخنرانی حجت‌الاسلام حسینی‌قمی و مداحی ذاکرین اهل‌بیت، ساعت 9 صبح، برنامه خوشبخت و  ویژه برنامه شهادت ساعت 10:15 تا 11 صبح از حرم مطهر رضوی پخش می‌شود.

این شبکه تلویزیونی در عصر شهادت هم از حرم عبدالعظیم حسنی ساعت 17:45 سخنرانی حجت‌الاسلام حسین انصاریان را روی آنتن خواهد برد. 

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید