| by admin | No comments

“آن سوی عشق و مستی” منتشر شد


ایسنا/بوشهر کتاب “آن سوی عشق و مستی” با نگاهی تازه به زندگی و آثار وحشی بافقی اثر نویسنده کنگانی منتشر شد.

دکتر محمود ابراهیمی نویسنده، پژوهشگر و شاعر اهل شهرستان کنگان استان بوشهر پس از سه سال تحقیق و بررسی کتاب “آن سوی عشق و مستی” که نگاه تازه ای به اشعار، افکار و زندگی وحشی بافقی است را به رشته تحریر درآورده است.

گفتنی است این کتاب ارزشمند در ۷۶۰ صفحه و با ویراستاری دکتر حسن عبدالهی منتشر شده است.

محمود ابراهیمی نویسنده این کتاب درباره این اثر عنوان کرد: برای تالیف این کتاب، مطالعه بیش از یکصد و ۶۰ کتاب مرجع و تحقیقات میدانی از بسیاری بزرگان شهرستان بافق و مطلعین این شهر را انجام داده‌ام.

وی افزود: این کتاب را خدمت فرهنگ دوستان کشور عزیزم ایران، تقدیم میکنم و امیدوارم مورد توجه عزیزان قرار بگیرد. از تمامی دوستانی که در این مسیر اینجانب را یاری نمودند تا این اثر نهایتا به شکل کنونی منتشر شود، کمال قدردانی را به عمل می‌آورم.

به گزارش ایسنا، تا کنون هفت کتاب با عناوین “شعله‌ای بر اندام شب” (مجموعه شعر)، “ساغری پر از رؤیا” (مجموعه غزل)، “می‌خواهم خودم باشم” (مجموعه شعر)، کوچه‌های روشن پرواز (مجموعه شعر)، “همزاد با دریا” (نگاهی جامع به تاریخ ، جغرافیا، فرهنگ، اجتماع و اقتصاد شهرستان کنگان) تالیف به همراه دکتر حسن عبداللهی، “کنگان در مسیر تاریخ” تالیف به همراه دکتر حسن عبداللهی و “آن سوی عشق و مستی” (نگاهی تازه به اشعار، افکار و زندگی وحشی بافقی) توسط این نویسنده منتشر شده است.

سرفصل‌های کتاب آن سوی عشق و مستی عبارت است از: زندگی‌نامه و آثار، شهرستان یزد(دارالعباده)، شهر بافق دار الشجاعه- دیار نخل و آفتاب)، زادگاه، مکتب وقوع، سبک واسوخت، شعر در دوره صفوی، خلاصه‌ای از مثنوی‌های وحشی بافقی، مقایسه مضامین عاشقانه در اشعار عطار، حافظ، مولوی با وحشی بافقی، مضامین شعری، استادان وحشی بافقی، شاگردان، همروزگاران، وحشی بافقی از دیدگاه سخنوران، مورخین و تذکره نویسان پیشین، وحشی بافقی در گفتار سخنوران، اساتید و نویسندگان معاصر، تخلص وحشی بافقی، شاعرانی که (وحشی) تخلص کرده‌اند- ممدوحین و ستودگان وحشی بافقی- مرثیه‌ها و سوگواری‌ها، نامه به دلدار، تنها اثر منثور وحشی بافقی، هجویات و مهاجات، مسافرت‌ها، خانواده، مرادی بافقی (برادر وحشی بافقی)، درگذشت وحشی بافقی و آرامگاه او- منتخب اشعار مولانا وحشی بافقی- تصاویر و…

علاقه مندان میتوانند برای تهیه این کتاب ارزشمند با شماره‌های 09122401282 و 09173735177 تماس بگیرند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید